Povezane vesti

Mala Mia mami nosi cveće, pa drži sestru u krilu! Prvi kadrovi iz doma Lune i Marka nakon što su ponovo svi na okupu (foto)

Mala Mia mami nosi cveće, pa drži sestru u krilu! Prvi kadrovi iz doma Lune i Marka nakon što su ponovo svi na okupu (foto)

Kurir 08.10.2023
Luna Đogani i Marko Miljković dobili su pre nekoliko dana drugu ćerku Lanu, a na svom Jutjub kanalu pokazali su kako je izgledao susret male bebe Lane sa sestrom Miom. - Idem po Lunu i Lanu u porodilište, pa dolazimo kući, da vidimo kako će Mia da… »
Strahovala sam i brinula! Luna izašla iz porodiliša i otkrila kako je protekao susret njenih naslednica: Oborila nas je!

Strahovala sam i brinula! Luna izašla iz porodiliša i otkrila kako je protekao susret njenih naslednica: Oborila nas je!

Mondo 08.10.2023
Luna Đogani otkrila je kako je prošao prvi susret njenih naslednica Mie i Lane. Luna Đogani otkrila je kako je prošao prvi susret njenih naslednica Mie i Lane. Pevačica, jutjuberka i rijaliti pobednica, Luna Đogani na svet je donela drugu ćerkicu… »
"Brinula sam, ali sam donela najbolju odluku": Luna Đogani stigla u porodični dom, pa objavila emotivnu fotku prvog susreta…

"Brinula sam, ali sam donela najbolju odluku": Luna Đogani stigla u porodični dom, pa objavila emotivnu fotku prvog susreta…

Blic 08.10.2023
Marko Miljković danas je izveo iz porodilišta suprugu Lunu i ćerkicu Lanu. Luna i Marko su izašli zajedno sa ćerkom Lanom petnaest minuta kasnije i poljubili se pred okupljenim fotoreporterima i predstavnicima sedme sile. Luna takođe nije skidala… »
"Brinula sam ali sad znam da sam donela pravu odluku" Luna Đogani pokazala kako je protekao prvi susret njenih naslednica…

"Brinula sam ali sad znam da sam donela pravu odluku" Luna Đogani pokazala kako je protekao prvi susret njenih naslednica…

Kurir 08.10.2023
Marko Miljković je danas stigao u porodilište GAK "Narodni front" po suprugu Lunu Đogani i njihovu drugu ćerku Lanu, koja je nedavno došla na svet. Luna i Marko su izašli zajedno sa ćerkom Lanom petnaest minuta kasnije i poljubili se pred… »
Luna napustila porodilište Pogledajte kako izgleda nakon drugog porođaja, Marko je ne ispušta iz zagrljaja

Luna napustila porodilište Pogledajte kako izgleda nakon drugog porođaja, Marko je ne ispušta iz zagrljaja

Dnevnik 08.10.2023
Luna Đogani Miljković porodila se u sredu, 4. oktobra i na svet donela svoju drugu ćerku Lanu. Luna je porođena carskim rezom, pa prisustvo njenog supruga Marka Miljkovića na porođaju nije bilo moguće. Marko je celo to jutro proveo čekajući pored… »
Emotivni prizor male lane i marka topi srca: Miljković se oglasio iz porodičnog doma: Objavio prvu sliku sa tek rođenom…

Emotivni prizor male lane i marka topi srca: Miljković se oglasio iz porodičnog doma: Objavio prvu sliku sa tek rođenom…

Blic 08.10.2023
Luna Đogani danas je napustila porodilište i sa ćerkom Lanom došla u porodični stan, odakle je Marko Miljković objavio prvu sliku sa naslednicom. Kada su stigli kući, Miljković se odmah oglasio iz stana i pokazao kako uživa sa drugom naslednicom… »
Oglasio se Marko Miljković iz porodičnog doma: Ponosni tata objavio fotku sa ćerkicom, pa se obratio Luni (foto)

Oglasio se Marko Miljković iz porodičnog doma: Ponosni tata objavio fotku sa ćerkicom, pa se obratio Luni (foto)

Kurir 08.10.2023
Bivši zadrugar Marko Miljković je danas stigao u porodilište GAK "Narodni front" po suprugu Lunu Đogani i njihovu drugu ćerku Lanu, koja je nedavno došla na svet. Marko je došao vidno raspoložen, pozdravio predstavnike sedme sile i ušao u… »
Luna izašla iz porodilišta! Marko nosio korpu s bebom, ona nije skidala osmeh: Moramo brzo da idemo! Evo zbog koga su…

Luna izašla iz porodilišta! Marko nosio korpu s bebom, ona nije skidala osmeh: Moramo brzo da idemo! Evo zbog koga su…

Kurir 08.10.2023
Luna Đogani danas je izašla iz bolnice, nakon što se porodila carskim rezom i dobila drugu ćerku Lanu. Njen suprug Marko Miljković nosio je korpu s bebom, a ponosna majka nije skidala osmeh sa lica. - Sve je super, sve je savršeno. Moramo brzo da… »
Luna Đogani izašla iz porodilišta: Marko drži nosiljku, a ona blista u mini haljini - isplivale prve fotke!

Luna Đogani izašla iz porodilišta: Marko drži nosiljku, a ona blista u mini haljini - isplivale prve fotke!

Mondo 08.10.2023
Bivša rijaliti pobednica Luna Đogani izašla iz porodilišta s ćerkom Lanom. Bivša rijaliti pobednica Luna Đogani izašla iz porodilišta s ćerkom Lanom Rijaliti zvezda Luna Đogani porodila se pre pet dana i na sve donela devojčicu Lanu, a danas… »
(Video): Marko izveo Lunu Đogani iz porodilišta! Mama nije skidala osmeh sa lica, zablistala u ciklama haljini: "Moramo brzo…

(Video): Marko izveo Lunu Đogani iz porodilišta! Mama nije skidala osmeh sa lica, zablistala u ciklama haljini: "Moramo brzo…

Blic 08.10.2023
Luna Đogani danas je izašla iz bolnice, nakon što je na carski rez dobila drugu ćerku Lanu. Marko Miljković je u porodilište uneo korpu, kako bi mogli da smeste bebicu, a ponosna majka nije skidala osmeh sa lica. Luna je iz bolnice izašla u ciklama… »

Vesti dana »