Povezane vesti

"Radila sam podbradak, nos, ruke, zube, usta i grudi": Dušica Jakovljević progovorila o plastičnim operacijama: "imam tek 43…

"Radila sam podbradak, nos, ruke, zube, usta i grudi": Dušica Jakovljević progovorila o plastičnim operacijama: "imam tek 43…

Blic 08.10.2023
U emisiji ''Magazin In'' autorke i voditeljke Sanje Marinković, gostovala je i popularna voditeljka "Zadruge" Dušica Jakovljević. Ona je bez ustezanja progovorila o svim eststskim korekcijama koje je radila. - Ja se sa svojim licem, telom, podbradkom… »
"Poigravam se s licem, nosem i podbradkom! Dušica Jakovljević priznala šta je sve promenila na sebi: To želim i to mi…

"Poigravam se s licem, nosem i podbradkom! Dušica Jakovljević priznala šta je sve promenila na sebi: To želim i to mi…

Kurir 08.10.2023
Voditeljka Dušica Jakovljević bez ustezanja govorila je o svim eststskim korekcijama koje je radila. - Ja se sa svojim licem, telom, podbradkom, nosem poigravam! Ja to mogu! Radila sam podbradak, nos, radila sam ruke! Ja to radim zbog sebe, jer to… »
"Radila sam nos, podbradak, ruke...": Dušica Jakovljević promenila lični opis, pa u emisiji nabrajala sve intervencije!

"Radila sam nos, podbradak, ruke...": Dušica Jakovljević promenila lični opis, pa u emisiji nabrajala sve intervencije!

Mondo 08.10.2023
Voditeljka Dušica Jakovljević kaže da ima pravo da se poigrava sa svojim licem i telom. Voditeljka Dušica Jakovljević kaže da ima pravo da se poigrava sa svojim licem i telom Voditeljka Dušica Jakovljević, koju godinama gledamo na malim ekranima… »

Vesti dana »