Povezane vesti

"Trčala sam po livadi da sačuvam bebin i moj život": Nevenu suprug premlatio u sedmom mesecu, jer se napio

"Trčala sam po livadi da sačuvam bebin i moj život": Nevenu suprug premlatio u sedmom mesecu, jer se napio

Telegraf 08.10.2023
Na pitanje, da li ima kome da se obrati, odgovor je bio bolan... "Pretukao me je, a onda sam pobegla na livadu u žbunje", ovo su reči Nevene Nešić (29) iz okoline Beograda, koja je došla iz Kragujevca zarad ljubavi, a umesto poljubaca dobijala je od… »
"Ubiću te kao zeca": Nevenu suprug pretukao u sedmom mesecu trudnoće, a sada jedva preživljava

"Ubiću te kao zeca": Nevenu suprug pretukao u sedmom mesecu trudnoće, a sada jedva preživljava

Blic 08.10.2023
- Pretukao me je, a onda sam pobegla na livadu u žbunje - reči su Nevene N. (29) iz okoline Beograda, koja je došla iz Kragujevca zarad ljubavi, a umesto poljubaca dobijala je od prvog dana uvrede, a na kraju i brutalno prebijanje i to u sedmom mesecu… »
"Porodica mi zakazala abortus kad sam rekla da sam trudna" Kragujevčanka u 7. mesecu doživela horor: Pala sam i molila da me…

"Porodica mi zakazala abortus kad sam rekla da sam trudna" Kragujevčanka u 7. mesecu doživela horor: Pala sam i molila da me…

Kurir 08.10.2023
"Pretukao me je, a onda sam pobegla na livadu u žbunje", ovo su reči Nevene (29) iz okoline Beograda, koja je došla iz Kragujevca zarad ljubavi, a umesto poljubaca dobijala je od prvog dana uvrede, a na kraju i brutalno prebijanje i to u sedmom mesecu… »

Vesti dana »