Povezane vesti

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Katara

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Katara

Politika 08.10.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je večeras u trci Formule 1 za Veliku nagradu Katara. Verstapen, koji je u subotu posle sprint trke na Lusailu osvojio treću uzastopnu šampionsku titulu, ostvario je 14. pobedu u sezoni, a 49. u karijeri. On je… »
Ferštapen pobedom proslavio titulu

Ferštapen pobedom proslavio titulu

Sportski žurnal 08.10.2023
Vozač Red Bula ostvario 14. pobedu u sezoni, 49. u karijeri. Vozač Red Bula Maks Ferštapen pobedio je večeras u trci Formule 1 za Veliku nagradu Katara. Ferštapen, koji je u subotu posle sprint trke na Lusailu osvojio treću uzastopnu šampionsku… »
Hamilton preuzeo odgovornost za incident sa Raselom u trci u Kataru

Hamilton preuzeo odgovornost za incident sa Raselom u trci u Kataru

Novi magazin 08.10.2023
Sedmostruki svetski šampion vozač Mercedesa Luis Hamilton preuzeo je odgovornost zbog incidenta na početku današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Katara i izvinio se timskom kolegi Džordžu Raselu i ekipi. "Odgledao sam snimak, 100 odsto je moja… »
Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Katara

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Katara

Radio 021 08.10.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je večeras u trci Formule 1 za Veliku nagradu Katara. Verstapen, koji je u subotu posle sprint trke na Lusailu osvojio treću uzastopnu šampionsku titulu, ostvario je 14. pobedu u sezoni, a 49. u karijeri. On je… »
Maks Ferštapen dominirao na Velikoj nagradi Katara u Formuli jedan

Maks Ferštapen dominirao na Velikoj nagradi Katara u Formuli jedan

Dnevnik 08.10.2023
Dan pošto je osvojio treću uzastopnu titulu u Formuli jedan tokom sprint trke Maks Ferštapen je dominantno slavio na Velikoj nagradi Katara i zabeležio 14. pobedu u sezoni i 49. u karijeri. Ferštapenu je najbliži bio pobednik subotnjeg sprinta Oskar… »
Verstapen: Jedna od najtežih trka u karijeri

Verstapen: Jedna od najtežih trka u karijeri

Radio sto plus 08.10.2023
Verstapen, koji je u subotu posle sprint trke na Lusailu osvojio treću uzastopnu šampionsku titulu, ostvario je večeras 14. pobedu u sezoni, a 49. u karijeri. On je startovao sa pol pozicije i bez problema je pobedio sa 4,8 sekundi prednosti nad… »
Hamilton o udesu sa Raselom: Video sam snimak, ja sam kriv

Hamilton o udesu sa Raselom: Video sam snimak, ja sam kriv

Sport klub 08.10.2023
Vozač Mercedesa Luis Hamilton izvinio se timu zbog loše procene koja je dovela do njegovog odustajanja na samom startu Velike nagrade Katara. Trostruki uzastopni šampion Maks Ferstapen je slavio na toj trci, a Hamilton je odustao u prvom krugu posle… »
Hamilton za 10 sekundi slupao dva mercedesa! Ferstapen osvaja titule, a Britanac pravi haos na stazi (video)

Hamilton za 10 sekundi slupao dva mercedesa! Ferstapen osvaja titule, a Britanac pravi haos na stazi (video)

Mondo 08.10.2023
Pogledajte kako je Luis Hamilton napravio grešku već u prvoj krivini na Velikoj nagradi Katara. Pogledajte kako je Luis Hamilton napravio grešku već u prvoj krivini na Velikoj nagradi Katara. Vozač Red Bula Maks Ferstapen osvojio je treću uzastopnu… »

Vesti dana »