Povezane vesti

Ferštapen i Pjastri: Najteža trka u karijeri

Ferštapen i Pjastri: Najteža trka u karijeri

Sportski žurnal 09.10.2023
Svetski prvak i vozač Meklarena gotovo uglas dali istu ocenu VN Katara. Maks Ferštapen rekao je da mu je trka za Veliku nagradu Katara bila jedna od najtežih u karijeri. - Mislim da je trku odlučio boravak na stazi pre prve promene guma. Posle toga… »
Hamilton: Kriv sam, izvini Džordž

Hamilton: Kriv sam, izvini Džordž

Sportski žurnal 09.10.2023
Sedmostruki prvak sveta preuzeo krivicu za sudar na početku trke u Kataru. Luis Hamilton, sedmostruki svetski šampion, vozač Mercedesa preuzeo je odgovornost zbog incidenta na početku trke Formule 1 za Veliku nagradu Katara i izvinio se timskom kolegi… »
Mercedesi posle incidenta: Mir, mir, mir…

Mercedesi posle incidenta: Mir, mir, mir…

Sport klub 09.10.2023
Luis Hamilton je preuzeo odgovornost za incident na početku trke za Veliku nagradu Katara u kojem je udario svog klupskog kolegu iz Mercedesa Džordža Rasela. Sedmostruki šampion sveta je ostao zarobljen u pesku, dok je Rasel otišao do boksa i na… »
Hamilton preuzeo odgovornost za incident sa Raselom u trci u Kataru

Hamilton preuzeo odgovornost za incident sa Raselom u trci u Kataru

Danas 08.10.2023
Sedmostruki svetski šampion vozač Mercedesa Luis Hamilton preuzeo je odgovornost zbog incidenta na početku današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Katara i izvinio se timskom kolegi Džordžu Raselu i ekipi. „Odgledao sam snimak, 100 odsto je moja… »
Verstapen: Jedna od najtežih trka u karijeri

Verstapen: Jedna od najtežih trka u karijeri

Danas 08.10.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen rekao je da je večerašnja trka Formule 1 za Veliku nagradu Katara bila jedna od najtežih u njegovoj karijeri. „Mislim da je trku odlučio boravak na stazi pre prve promene guma. Posle toga sam mogao da upravljam tempom… »
Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Katara

Verstapen pobedio u trci za Veliku nagradu Katara

Danas 08.10.2023
Vozač Red Bula Maks Verstapen pobedio je večeras u trci Formule 1 za Veliku nagradu Katara. Verstapen, koji je u subotu posle sprint trke na Lusailu osvojio treću uzastopnu šampionsku titulu, ostvario je 14. pobedu u sezoni, a 49. u karijeri. On je… »
Neverovatna trka formule 1: "Najbrži cirkus na svetu" opravdao to ime

Neverovatna trka formule 1: "Najbrži cirkus na svetu" opravdao to ime

Večernje novosti 08.10.2023
Vozač Red Bula i aktuelni šampion u Formuli 1 Maks Ferstapen, koji je u subotu obezbedio treću titulu, pobedio je u burnoj trci za Veliku nagradu Katara. FOTO: Tanjug/AP Već na samom startu sudarili su se vozači Mercedesa, Luis Hamilton i Džordž… »

Vesti dana »