Povezane vesti
Stoltenberg: NATO neće dozvoliti reprizu nasilja iz 1990-ih
Al Jazeera 09.10.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je da su snage NATO-a spremne da održe mir na Kosovu i da ‘neće dozvoliti povratak nasilja iz 1990-ih godina’. Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je da su snage NATO-a spremne da održe… »
Stoltenberg: NATO spreman da održi mir na KiM, nećemo dozvoliti da se nasilje iz 1990-ih vrati
Telegraf 09.10.2023
Nakon događaja u selu Banjska zemlje članice NATO-a povećale su broj pripadnika misije Kfora na KiM. Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je da su snage NATO-a spremne da održe mir na KiM i da ''neće dozvoliti povratak nasilja iz 1990-ih… »
Stoltenberg: NATO spreman da očuva mir na Kosovu
Danas 08.10.2023
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je danas da su snage te alijanse spremne da održe mir na Kosovu i da „neće dozvoliti povratak nasilju koje je zahvatilo region 1990-ih godina“. Stoltenberg je u intervjuu za nemački list Velt am zontag… »
Vesti dana »
Produžetak radnog vremena za prijavu za legalizaciju objekata
Valjevska posla pre 3 satajoš 25 povezanih
Zaposleni u TOK izašli ispred zgrade tužilaštva u Beogradu protestujući zbog pravosudnih zakona
Beta pre 2 satajoš 18 povezanih
Ruski napad paralisao Harkovsku oblast, 60 odsto stanovništva bez struje na −25 stepeni - Rute stigao u Kijev
RTS pre 9 minutajoš 25 povezanih
EK i prevoznici iz regiona traže rešenje: Posebne vize za vozače kamiona na stolu u Briselu
Telegraf pre 38 minutajoš 19 povezanih




