Povezane vesti

Majku i dve ćerke Hamas odvukao u Gazu, otac kaže – ostala je samo nada

Majku i dve ćerke Hamas odvukao u Gazu, otac kaže – ostala je samo nada

N1 Info 09.10.2023
Palestinske ekstremističke organizacije su sinoć saopštile da drže više od 130 ljudi koje su zarobile u Izraelu i odvele u Gazu, a porodice koje sumnjaju da su njihovi najmiliji među taocima strahuju za njihove živote. Joni Ašer prvi nalet panike… »
"Prepoznao sam ženu, ćerkice i taštu na snimku, oko njih hamasovci" Žena saopštila jezive reči, a onda je shvatio da su u…

"Prepoznao sam ženu, ćerkice i taštu na snimku, oko njih hamasovci" Žena saopštila jezive reči, a onda je shvatio da su u…

Kurir 09.10.2023
Joni Ašer na snimcima s društvenih mreža prepoznao je svoju suprugu i dve malene ćerke koje su oteli pripadnici Hamasa. Ukrcali su ih u vozilo i od tada se o njima više ništa ne zna. Majka i njene dve ćerke iz Izraela među stotinama su ljudi koje… »
Otete su, žena, svekrva i moje 2 bebe su okružene hamasovcima! Muž otkrio potresne detalje - ovo mi je rekla pre napada

Otete su, žena, svekrva i moje 2 bebe su okružene hamasovcima! Muž otkrio potresne detalje - ovo mi je rekla pre napada

Mondo 09.10.2023
Joni Ašer rekao je da je njegova supruga bila u poseti svojoj majci u zajednici Nir Oz blizu granice, sa njihove dve male ćerke, kada je Hamas napao. Joni Ašer rekao je da je njegova supruga bila u poseti svojoj majci u zajednici Nir Oz blizu granice… »
"Teroristi su u kući": Posle ove rečenice mami i ćerkama se gubi svaki trag, otac moli Hamas da ih ne povredi

"Teroristi su u kući": Posle ove rečenice mami i ćerkama se gubi svaki trag, otac moli Hamas da ih ne povredi

Telegraf 09.10.2023
Mama i dve devojčice od 5 i 3 godine bile su u poseti baki kada su ih oteli militanti Hamasa, a očajni otac otada ne zna ništa o njima. Muškarac iz Izraela moli za bezbedan povratak svoje supruge i dve ćerke nakon što su ih militanti Hamasa oteli u… »

Vesti dana »