Povezane vesti

Nekadašnji novinar Tanjuga na suđenju Tačiju: OVK me je 1998. otela i zlostavljala

Nekadašnji novinar Tanjuga na suđenju Tačiju: OVK me je 1998. otela i zlostavljala

Radio 021 09.10.2023
Novinar Nebojša Radošević svedočio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu "OVK" Hašimu Tačiju, optuženom za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji. On je naveo da su ga, s jeseni 1998, pripadnici "OVK" oteli i držali 40 dana u pritvoru bez… »
Novinar Radošević koga je otela OVK svedoči u Hagu

Novinar Radošević koga je otela OVK svedoči u Hagu

Politika 09.10.2023
Nebojša Radošević, srpski novinar, nekadašnji izveštač Tanjuga iz Prištine, započeo je svoje svedočenje u procesu protiv Hašima Tačija i njegovih saučesnika, optuženih za ratne zločine na KiM. Radoševića je 1998. godine otela teroristička… »
Bivši novinar Tanjuga na suđenju Tačiju svedočio da su ga mučili pripadnici OVK

Bivši novinar Tanjuga na suđenju Tačiju svedočio da su ga mučili pripadnici OVK

Vreme 09.10.2023
Hag Nebojša Radošević, koji je u to vreme radio za Tanjug, izjavio je da su„OVK“ je 18. oktobra 1998. na putu ka selu Magura na Kosovu otela i fotoreportera te agencije Vladimira Dobričića Pročitajte još Suđenje za ratne zločine Hašimu… »
Vojnici OVK su mi nabili pušku u usta: Radošević: Tači me saslušavao, a u selu Klečka sam čuo krike dvojice srpskih…

Vojnici OVK su mi nabili pušku u usta: Radošević: Tači me saslušavao, a u selu Klečka sam čuo krike dvojice srpskih…

Kurir 09.10.2023
Novinar Nebojša Radošević posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju, optuženom za ratne zločine na KiM i u Albaniji, da su ga, s jeseni 1998, pripadnici OVK oteli i držali 40 dana u pritvoru bez suđenja i… »
„OVK me oteo i držao u pritvoru 40 dana bez suđenja“: Novinar svedočio na suđenju Tačiju

„OVK me oteo i držao u pritvoru 40 dana bez suđenja“: Novinar svedočio na suđenju Tačiju

N1 Info 09.10.2023
Novinar Nebojša Radošević posvedočio je, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju, optuženom za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da su ga, s jeseni 1998. pripadnici OVK oteli i držali 40 dana u pritvoru bez suđenja i presude… »
Novinar Radošević na suđenju Tačiju: OVK me 1998. otela i zlostavljala bez suđenja i presude

Novinar Radošević na suđenju Tačiju: OVK me 1998. otela i zlostavljala bez suđenja i presude

Beta 09.10.2023
Novinar Nebojša Radošević posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju (Hashim Thaci), optuženom za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da su ga, s jeseni 1998, pripadnici OVK oteli i držali 40 dana u pritvoru… »
Novinar Radošević na suđenju Tačiju: OVK me 1998. otela i zlostavljala bez suđenja i presude

Novinar Radošević na suđenju Tačiju: OVK me 1998. otela i zlostavljala bez suđenja i presude

Danas 09.10.2023
Novinar Nebojša Radošević posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju (Hashim Thaci), optuženom za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da su ga, s jeseni 1998, pripadnici OVK oteli i držali 40 dana u pritvoru… »
Novinar Radošević na suđenju Tačiju: OVK me 1998. otela i zlostavljala bez suđenja i presude

Novinar Radošević na suđenju Tačiju: OVK me 1998. otela i zlostavljala bez suđenja i presude

Novi magazin 09.10.2023
Novinar Nebojša Radošević posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju (Hashim Thaci), optuženom za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da su ga, s jeseni 1998, pripadnici OVK oteli i držali 40 dana u pritvoru… »

Vesti dana »