Povezane vesti

Ježim se takvog krindža! Razočaran Desingerica žestoko udario na Pljugicu, kraj saradnje - Želudac mi se okreće...

Ježim se takvog krindža! Razočaran Desingerica žestoko udario na Pljugicu, kraj saradnje - Želudac mi se okreće...

Mondo 09.10.2023
Desingerica se oglasio nakon što je Pljugica izjavio da saradnje međi njima više neće biti. Desingerica se oglasio nakon što je Pljugica izjavio da saradnje međi njima više neće biti. Dvojac koji već godinu dana "podiže prašinu" svojim… »
"Dok sam ja radio, on je spavao" Razočaran Desingerica opalio po Pljugici, došao je kraj saradnje: Želudac mi se okreće!

"Dok sam ja radio, on je spavao" Razočaran Desingerica opalio po Pljugici, došao je kraj saradnje: Želudac mi se okreće!

Kurir 09.10.2023
Dragomir Despić Desingerica oglasio se medije nakon što je Luka Bijelović Pljugica istakao da saradnje među njima više neće biti. Despić je razočaran i šokiran onim što je Pljugica izjavio u podkastu u kom je gostovao. - Rekao je kako njemu… »
"Želudac mi se okreće": Nakon prekida saradnje Desingerica udario na Pljugicu: "dok sam ja noćima radio, on je spavao"

"Želudac mi se okreće": Nakon prekida saradnje Desingerica udario na Pljugicu: "dok sam ja noćima radio, on je spavao"

Blic 09.10.2023
Dragomir Despić Desingerica oglasio se nakon što je Luka Bijelović Pljugica istakao da saradnje među njima više neće biti. Despić je bio vidno razočaran i šokiran onim što je Pljugica izjavio u podkastu u kom je gostovao. - Rekao je kako njemu… »

Vesti dana »