Povezane vesti
Grupa hodočasnika iz Niša vratila se iz Izraela
Medijska kutija 09.10.2023
Direktor Klinike za kardiologiju Univerzitetskog kliničkog centra u Nišu Tomica Kostić ocenio je da je grupu od 55 hodočasnika iz tog grada, među kojima i 13 maturanata Bogoslovije, koja se noćas vratila iz Izraela dva puta poslužila ogromna sreća, tako… »
Direktor niške kardiologije: Uz veliku sreću, vratili smo se iz Izraela
Radio sto plus 09.10.2023
“Aerodrom u Tel Avivu bombardovan je neposredno nakon što smo mi poleteli, a neposredno nakon što smo u petak izašli iz Vitlejema, zabranjen je izalazak iz tog grada”, kazao je danas Kostić novinarima u Nišu. Prema njegovim rečima, na pokloničko… »
Srpski kardiolog doživeo rat uživo: Niški maturanti pevali sve vreme i davali nam snagu da opstanemo (foto, video)
Kurir 09.10.2023
Tomislav Kostić, direktor Kardiologije u Univerzitetsko kliničkom centru Niš prisustvovao je početku opšteg rata između Palestinske organizacije Hamas i Izraela. On je bio privatno sa grupom od 85 hodočasnika iz Niša, a rat ga je zatekao u Vitlajemu na… »
Vesti dana »

Nuns: Iz procesa izbora članova Saveta REM istupilo 78 ovlašćenih predlagača i 16 kandidata i kandidatkinja
Kurir pre 24 minutajoš 52 povezane

Kako će izgledati iranska odmazda? Ovo je pet mogućih scenarija
Vesti online pre 59 minutajoš 16 povezanih

Trampova bizarna izjava o izraelskom napadu: Nisu umrli od gripa, nisu umrli od kovida
Nova pre 1 satjoš 25 povezanih

UNS: Tužilaštvo da pronađe ko je pretio smrću novinarki Glasa Zaječara
NIN pre 4 satijoš 14 povezanih

Rojters: U toku istraga potencijalnih problema na Boingovim avionima Er Indije
Euronews pre 4 minutajoš 71 povezana