Povezane vesti
Cijene nafte iznad 87 dolara, trgovci strahuju od eskalacije na Bliskom istoku
SEEbiz 09.10.2023
LONDON - Na londonskom je tržištu cijena barela nakon podneva bila viša za 2,70 dolara nego na zatvaranju trgovine na kraju prošlog tjedna i iznosila je 87,28 dolara. U gotovo istom iznosu barel je poskupio i na američkom tržištu, na 85,57 dolara… »
Sukob u Izraelu podigao cijene zlata
SEEbiz 09.10.2023
LONDON - Cijene zlata porasle su u ponedjeljak zbog sukoba izraelskih oružanih snaga i palestinske naoružane skupine Hamas koji je zaoštrio političku neizvjesnost na Bliskom istoku, preusmjerivši kapital u sigurnu imovinu. Na fizičkom je tržištu… »
Oštar prošlotjedni pad cijena nafte
SEEbiz 09.10.2023
ČPNDON - Na svjetskim su tržištima cijene nafte prošloga tjedna oštro pale jer će kamate u SAD-u možda dodatno porasti, što bi usporilo rast američkog gospodarstva i oslabilo potražnju za 'crnim zlatom'. Na londonskom je tržištu cijena barela… »
Vesti dana »

Lideri EU o američkom planu za primirje u Ukrajini: Lopta je sada u ruskom dvorištu
Danas pre 8 satijoš 7 povezanih

Tramp: Sastanak sa Rusima ove nedelje, nadam se da će prihvatiti prekid vatre; Kijev: Nastavljena vojna pomoć SAD
RTS pre 20 minutajoš 4 povezane

Sagovornici Danasa o povređenom policajcu: Obmanjivanje javnosti, stvaranje panike i izazivanje nasilja
Danas pre 9 satijoš 1 povezana