Povezane vesti

Vučić sa predsednikom iračkog parlamenta

Vučić sa predsednikom iračkog parlamenta

RTS 10.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić odvojeno su se sastali sa predsednikom iračkog parlamenta Muhamedom Rikanom el Halbusijem. Predsednik Vučić je na Instagram nalogu @buducnostsrbijeav naveo da su razgovarali o unapređenju… »
Sastanak u Beogradu: Ministar Gašić i novoimenovani ambasador Narodne Republike Kine Li Ming

Sastanak u Beogradu: Ministar Gašić i novoimenovani ambasador Narodne Republike Kine Li Ming

Telegraf 10.10.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić i novoimenovani ambasador Narodne Republike Kine Li Ming razgovarali su danas u Beogradu i istakli da su odnosi dve države tradicionalno dobri i zasnovani na prijateljstvu, uzajmnom poverenju i poštovanju… »
Premijerka Brnabić se sastala sa predsednikom iračkog Parlamenta: El Halbusi istakao da njegova zemlja ne priznaje tzv…

Premijerka Brnabić se sastala sa predsednikom iračkog Parlamenta: El Halbusi istakao da njegova zemlja ne priznaje tzv…

Kurir 10.10.2023
Predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom el Halbusijem o bilateralnim odnosima i unapređenju saradnje sa ovom zemljom. Brnabić je istakla da naše zemlje vezuje duga… »
Vučić se sastao sa predsednikom parlamenta Iraka, zahvalio na nepriznavanju Kosova i Metohije

Vučić se sastao sa predsednikom parlamenta Iraka, zahvalio na nepriznavanju Kosova i Metohije

RTV 10.10.2023
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je, tokom razgovora sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom Rikanom El Halbusijem, istakao da naše dve zemlje vezuje dugo i iskreno prijateljstvo, na osnovu kojeg Srbija želi da… »
Vučić se sastao sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom el Halbusijem

Vučić se sastao sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom el Halbusijem

Politika 10.10.2023
Predsednik Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom el Halbusijem. - Raduje me što sam imao priliku da poželim dobrodošlicu Halbusiju sa kojim sam razgovarao o daljem unapređenju bilateralne saradnje Srbije i… »
Vučić sa predsednikom parlamenta Iraka: Hvala na nepriznavanju Kosova

Vučić sa predsednikom parlamenta Iraka: Hvala na nepriznavanju Kosova

Blic 10.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je danas zadovoljstvo susretom sa predsednikom iračkog parlamenta Muhamedom El Halbusijem, sa kojim je razgovarao o daljem unapređenju bilateralne saradnje Srbije i Iraka, kao i o aktuelnoj situaciji na… »
Vučić sa predsednikom iračkog parlamenta o Kosovu i Bliskom istoku

Vučić sa predsednikom iračkog parlamenta o Kosovu i Bliskom istoku

Danas 10.10.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom El Halbusijem. U Vučićevoj objavi na mreži Instagram piše da predsednika Srbije raduje što je imao priliku da poželim dobrodošlicu… »
Predsednik Vučić nakon sastanka sa predsednikom Parlamenta Iraka: Hvala na principijelnoj poziciji o nepriznavanju tzv…

Predsednik Vučić nakon sastanka sa predsednikom Parlamenta Iraka: Hvala na principijelnoj poziciji o nepriznavanju tzv…

Kurir 10.10.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Parlamenta Republike Irak Muhamedom El Halbusijem. - Raduje me što sam imao priliku da poželim dobrodošlicu Muhamedu El Halbusiju sa kojim sam razgovarao o daljem unapređenju… »
Vučić se sastao sa predsednikom parlamenta Iraka, zahvalio na nepriznavanju Kosova

Vučić se sastao sa predsednikom parlamenta Iraka, zahvalio na nepriznavanju Kosova

Euronews 10.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je zadovoljstvo susretom sa predsednikom iračkog parlamenta Muhamedom El Halbusijem, sa kojim je razgovarao o daljem unapređenju bilateralne saradnje Srbije i Iraka, kao i o aktuelnoj situaciji na Zapadnom… »

Vesti dana »