Povezane vesti

NBA košarkaš poreklom iz Srbije oglasio se povodom sukoba u Izraelu: Očajan sam, teroristi ubijaju ljude koje poznajem

NBA košarkaš poreklom iz Srbije oglasio se povodom sukoba u Izraelu: Očajan sam, teroristi ubijaju ljude koje poznajem

Danas 10.10.2023
Deni Avdija, izraelski košarkaš koji trenutno nastupa u NBA ligi za Vašington Vizardse oglasio se povodom sukoba u njegovoj rodnoj zemlji. Deni je sin Zufera Avdije, legendarnog košarkaša Crvene zvezde, koji je krajem 80-ih godina prošlog veka… »
(Foto) košarkaš deni Avdija poručio: Neke žrtve sam poznavao lično, teško je osloboditi se tih fotografija iz gaze

(Foto) košarkaš deni Avdija poručio: Neke žrtve sam poznavao lično, teško je osloboditi se tih fotografija iz gaze

Dnevnik 10.10.2023
Deni Avdija se oglasio zbog svega što se dešava u Izraelu. - Dok ovde igram košarku, misli mi se konstantno vraćaju na Izrael. Prethodne subote, teroristi Hamasa i Islamskog Džihada su na 21 mestu u Gazi izvršili napade. Nemilosrdno su ubijali i… »
Avdija poslao potresnu poruku: Proganjaju me slike kako odvode žene i decu u Gazu, neke žrtve poznajem i lično

Avdija poslao potresnu poruku: Proganjaju me slike kako odvode žene i decu u Gazu, neke žrtve poznajem i lično

Nova 10.10.2023
Nije mogao da ćuti u trenutku dok se u njegovoj državi vodi rat. Deni Avdija, košarkaš Vašington Vizardsa i reprezentativac Izraela, odlučio je da se oglasi i da pokaže da je u mislima stalno sa sopstvenim narodom koji trpi strašne žrtve. „Dok… »
Ubijaju i kolju decu, žene... Oglasio se sin Zvezdine legende potresnom porukom o masakru u Izraelu

Ubijaju i kolju decu, žene... Oglasio se sin Zvezdine legende potresnom porukom o masakru u Izraelu

Večernje novosti 10.10.2023
Deni Avdija, košarkaš Vašington vizardsa i reprezentativac Izraela, odlučio je da se oglasi i da pokaže da je u mislima stalno sa sopstvenim narodom koji trpi strašne žrtve. Foto: Privatna arhiva Izrazio je saučešće porodicama žrtava, a Avdija… »
Lično poznajem neke od žrtava! Oglasio se "srpski Izraelac" iz NBA: Nemilosrdno ubijaju i kolju decu, žene...

Lično poznajem neke od žrtava! Oglasio se "srpski Izraelac" iz NBA: Nemilosrdno ubijaju i kolju decu, žene...

Mondo 10.10.2023
Deni Avdija se oglasio na Instagramu povodom ratnih dešavanja u Izraelu. Deni Avdija se oglasio na Instagramu povodom ratnih dešavanja u Izraelu. Od subote traju napadi Hamasa na Izrael i broj žrtava, na obe strane, raste iz sata u sat. Zbog toga mnoge… »

Vesti dana »