Povezane vesti

Povećan iznos "moje prve plate": Novi javni poziv raspisan 10. oktobra

Povećan iznos "moje prve plate": Novi javni poziv raspisan 10. oktobra

EurActiv 10.10.2023
Povećan iznos mesečne novčane naknade nezaposlenim mladim ljudima koji će biti uključeni u Program „Moja prva plataˮ po novom javnom pozivu koji je raspisan danas. Na predlog Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Vlada… »
Vlada usvojila povećane naknade za mlade u programu "Moja prva plata"

Vlada usvojila povećane naknade za mlade u programu "Moja prva plata"

Blic 10.10.2023
Vlada Srbije je, na predlog Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, usvojila izmene uredbe o programu zapošljavanja mladih "Moja prva plata", kojim je omogućeno povećanje iznosa mesečne novčane naknade nezaposlenima koji… »
Moja prva plata startuje kroz četiri faze

Moja prva plata startuje kroz četiri faze

Politika 10.10.2023
Planirano je da se u novom ciklusu programa uključi do 10.000 mladih starosti do 30 godina, sa najmanje srednjim obrazovanjem i bez radnog iskustva. – Novčane naknade u iznosu od 28.000 dinara do 34.000 dinara. Nacionalna služba za zapošljavanje… »
Saopštenje NSZ: Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023…

Saopštenje NSZ: Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023…

Volim Zrenjanin 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje je 10.10.2023. godine raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Pristup portalu „Moja prva plata“ kao i… »
Stiže nova pomoć države: Važi samo za jednu grupu građana, evo ko i kada može da se prijavi

Stiže nova pomoć države: Važi samo za jednu grupu građana, evo ko i kada može da se prijavi

Dnevnik 10.10.2023
BEOGRAD: Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata", koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima… »
"Moja prva plata" i ove godine šansa za 10.000 mladih da nađu prvi posao

"Moja prva plata" i ove godine šansa za 10.000 mladih da nađu prvi posao

Moj Novi Sad 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih 'Moja prva plata'

Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih 'Moja prva plata'

Novi magazin 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
Raspisan Javni poziv za program "Moja prva plata": Sledeći datumi su ključni za kandidate

Raspisan Javni poziv za program "Moja prva plata": Sledeći datumi su ključni za kandidate

Telegraf 10.10.2023
Planirano je da se u program "Moja prva plata" u novom ciklusu uključi do 10.000 mladih starosti do 30 godina. Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih " Moja prva… »
Javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata"

Javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata"

Radio 021 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" za 2023. godinu. Program će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo… »
Kreće prijava za novu pomoć države! Biće realizovana u 4 faze, evo kada kreće konkurs

Kreće prijava za novu pomoć države! Biće realizovana u 4 faze, evo kada kreće konkurs

Blic 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata", koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će od… »
Počinje novi ciklus programa „Moja prva plata“

Počinje novi ciklus programa „Moja prva plata“

Biznis.rs 10.10.2023
biće uključeno 10.000 mladih do 30 godina. Nacionalna služba za zapošljavanje je 10.10.2023. godine raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Danas 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
„Moja prva plata“: Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih

„Moja prva plata“: Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih

N1 Info 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno iskustvo za… »

Vesti dana »