Povezane vesti

Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih ‘Moja prva plata’

Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih ‘Moja prva plata’

Radio sto plus 10.10.2023
Kako je navedeno, prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će do 31. oktobra moći da se prijave za učešće u programu na sajtu www.mojaprvaplata.gov.rs. Pristup portalu Moja prva plata, kao i prijavljivanje poslodavaca za učešće u… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Jug press 10.10.2023
LESKOVAC-VRANJE-NIŠ Nacionalna služba za zapošljavanje je 10.10.2023. godine raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena… »
Raspisan javni poziv za programa podsticanja zapošljavanja mladih ‘Moja prva plata’

Raspisan javni poziv za programa podsticanja zapošljavanja mladih ‘Moja prva plata’

Sandžak press 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih “Moja prva plata” za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
Novi krug podsticaja poslodavcima preko programa „Moja prva plata“

Novi krug podsticaja poslodavcima preko programa „Moja prva plata“

Rešetka 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata”, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Planirano je da se u novom ciklusu programa uključi do 10.000… »
Počele prijave poslodavaca za program "Moja prva plata"

Počele prijave poslodavaca za program "Moja prva plata"

Južne vesti 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je Javni poziv za realizaciju programa “Moja prva plata” i zainteresovani poslodavci od danas, 10. oktobra, mogu da se prijave za učešće u programu. Od 6. novembra kreću prijave mladih, kojima će u… »
Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“

Jugmedia 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno iskustvo za 10.000… »
Raspisan javni poziv za programa podsticanja zapošljavanja mladih ‘Moja prva plata’

Raspisan javni poziv za programa podsticanja zapošljavanja mladih ‘Moja prva plata’

Sandžak press 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih “Moja prva plata” za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

U centar 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će od… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa Moja prva plata

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa Moja prva plata

Pressek 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je da je danas raspisala javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ za 2023, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

iKragujevac 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će od… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

RTK 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će od… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata”

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata”

OK radio 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata”, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Glas Zapadne Srbije 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje je 10.10.2023. godine raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima… »
Moja prva plata: Otvoren poziv za poslodavce

Moja prva plata: Otvoren poziv za poslodavce

Bujanovačke 10.10.2023
Bujanovac, 10. oktobar 2023. Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je javni poziv za poslodavce za realizaciju programa „Moja prva plata“ za 2023. godinu, koji će biti realizovan kroz četiri faze, a trebalo bi da omogući prvo radno… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

InfoLIGA 10.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje je 10.10.2023. godine raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima… »
Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za program podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“

Niške vesti 10.10.2023
Prva faza je namenjena isključivo poslodavcima, koji će do 31. oktobra moći da se prijave za učešće u programu na sajtu www.mojaprvaplata.gov.rs. Pristup portalu Moja prva plata, kao i prijavljivanje poslodavaca za učešće u programu „Moja prva… »
Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Raspisan Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini

Ozon 10.10.2023
Sremska Mitrovica – Nacionalna služba za zapošljavanje je 10.10.2023. godine raspisala Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plataˮ, koji će biti realizovan kroz četiri faze. Prva faza je namenjena… »

Vesti dana »