Povezane vesti

Stanko je popio gutljaj kisele vode i preživeo pakao: Jednjak mu je totalno spržen, kafić u Rijeci krije flašice

Stanko je popio gutljaj kisele vode i preživeo pakao: Jednjak mu je totalno spržen, kafić u Rijeci krije flašice

Nova 11.10.2023
Nakon priče o devetogodišnjem dečaku koji je u jednom ugostiteljskom objektu u Krapini nedavno umesto soka od jabuke iz flašice popio tečnost sa opasnim hemijskim sastavom, oglasio se Stanko Laković iz Pule, koji je u jednom riječkom restoranu na… »
"Spržili su mi jednjak, jedva sam ostao živ"- Stanko u kafiću naručio kiselu vodu, popio kiselinu: Usta su mi izgorela

"Spržili su mi jednjak, jedva sam ostao živ"- Stanko u kafiću naručio kiselu vodu, popio kiselinu: Usta su mi izgorela

Mondo 11.10.2023
Stanko je u restoranu u Rijeci, umesto naručene kisele vode, dobio kiselinu, zbog čega je jedva ostao živ. Stanko je u restoranu u Rijeci, umesto naručene kisele vode, dobio kiselinu, zbog čega je jedva ostao živ. Stanko Laković iz Pule sa suprugom… »
Stanko naručio kiselu vodu, poslužili mu nešto što mu je spalilo utrobu: Poseta restoranu mu umalo došla glave

Stanko naručio kiselu vodu, poslužili mu nešto što mu je spalilo utrobu: Poseta restoranu mu umalo došla glave

Telegraf 11.10.2023
Bezazlen odlazak na ručak u jedan riječki restoran za 41-godišnjaka je umalo završio kobno. Samo nekoliko kapi mu je spalilo utrobu, te ga je odvezla Hitna pomoć. Do sada je smršao 20 kilograma i moraju mu širiti jednjak da bi mogao da guta supu… »
"Popio sam malo i spalio jednjak": Stanko naručio kiselu vodu u restoranu, ono što mu je posluženo zamalo ga koštalo…

"Popio sam malo i spalio jednjak": Stanko naručio kiselu vodu u restoranu, ono što mu je posluženo zamalo ga koštalo…

Blic 10.10.2023
Bračni par iz Pule seo je na ručak u jedan restoran u Rijeci, prilikom čega su naručili mineralnu vodu, koja im je servirana u flašama pre ručka. Međutim, u flašama nije bila kisela voda, što je ispričao Stanko Laković za "RTL" šta se dogodilo… »

Vesti dana »