Povezane vesti

Šansa za 10.000 mladih sa evidencije nezaposlenih NSZ - Kako do prve plate?

Šansa za 10.000 mladih sa evidencije nezaposlenih NSZ - Kako do prve plate?

InfoKG 11.10.2023
Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je javni poziv za realizaciju programa "Moja prva plata", kroz koji bi u ovom ciklusu trebalo da prođe 10.000 mladih sa srednjim i visokim obrazovanjem, do navršenih 30 godina života, bez radnog iskustva… »
Svi detalji o novoj državnoj pomoći! Prijava je počela, a ovo su svi uslovi za nezaposlene i poslodavce: Dva klika vas dele…

Svi detalji o novoj državnoj pomoći! Prijava je počela, a ovo su svi uslovi za nezaposlene i poslodavce: Dva klika vas dele…

Blic 11.10.2023
Juče je raspisan Javni poziv za realizaciju programa "Moja prva plata" od strane Nacionalne službe za zapošljavanje (NZS). Prijava za ovu vrstu državne pomoći mladima biće realizovana u 4 faze. Donosimo vam sve faze i detalje prijave za ovaj… »
Nova državna pomoć: Koji su uslovi za nezaposlene i poslodavce?

Nova državna pomoć: Koji su uslovi za nezaposlene i poslodavce?

Ozon 11.10.2023
Sremska Mitrovica – Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) je danas zvanično raspisala Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“. Ova inicijativa ima za cilj da omogući nezaposlenim mladim ljudima priliku da steknu radno iskustvo i… »
Počelo prijavljivanje: Javni poziv Nacionalne službeza zapošljavanje za program “Moja prva plata“

Počelo prijavljivanje: Javni poziv Nacionalne službeza zapošljavanje za program “Moja prva plata“

Večernje novosti 10.10.2023
NACIONALNA služba za zapošljavanje objavila je javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih „Moja prva plata“ u 2023. godini. Foto:Z.Gligorijević U program mogu da se uključe nezaposlena lica sa najmanje srednjim… »

Vesti dana »