Povezane vesti

"Panično saopštenje ukrajinaca da su Rusi dostavili američko oružje hamasu!" Eksperti tvrde: Sve se dešava nakon što su…

"Panično saopštenje ukrajinaca da su Rusi dostavili američko oružje hamasu!" Eksperti tvrde: Sve se dešava nakon što su…

Kurir 11.10.2023
U Izraelu i u Pojasu Gaze rat postaje sve brutalniji i krvaviji. U toku je peti dan sukoba Izraela i militantne grupe Hamas. Izraelski zvaničnici poručuju da će izbrisati Hamas sa lica zemlje i najavljuju "potpuni napad" na Pojas Gaze koja je već… »
"Izraelu smo dali 78 odsto države, ali oni hoće sve" Ambasador Palestine: Od sastanka sa Putinom imamo velika očekivanja!

"Izraelu smo dali 78 odsto države, ali oni hoće sve" Ambasador Palestine: Od sastanka sa Putinom imamo velika očekivanja!

Kurir 11.10.2023
Peti je dan sukoba izraelske vojske i Hamasa. Komisija Ujedinjenih nacija saopštila je da već postoje "jasni dokazi" o ratnim zločinima koje su tokom okršaja u pojasu Gaze, kao i u Izraelu počinile obe sukobljene strane, uključujući ubijanje… »
Ministar odbrane Izraela: Potpuni napad na Pojas Gaze

Ministar odbrane Izraela: Potpuni napad na Pojas Gaze

N1 Info 11.10.2023
Ministar odbrane Izraela Joav Galant rekao je da izraelske odbrambene snage prelaze na "potpuni napad“ na Pojas Gaze, pošto se sporadični sukobi sa teroristima Hamasa na jugu Izraela nastavljaju četvrti dan, piše Tajms of Izrael. „Uklonio sam sva… »
"Prelazimo na potpuni napad": Izrael poručio da će biti eliminisani svi koji obezglavljuju, ubijaju žene i preživele iz…

"Prelazimo na potpuni napad": Izrael poručio da će biti eliminisani svi koji obezglavljuju, ubijaju žene i preživele iz…

Kurir 11.10.2023
Joav Galant, ministar odbrane Izraela, rekao je da izraelske odbrambene snage prelaze na "potpuni napad“ na Pojas Gaze, piše Tajms of Izrael. On je to izjavio nakon što su se sporadični sukobi sa teroristima Hamasa na jugu Izraela odvijali i juče… »
Ministar odbrane Izraela: "Prelazimo na potpuni napad! Zažalićete zbog ove situacije"

Ministar odbrane Izraela: "Prelazimo na potpuni napad! Zažalićete zbog ove situacije"

Blic 10.10.2023
Ministar odbrane Izraela Joav Galant rekao je da Izrael prelazi na „potpuni napad“ na Pojas Gaze, pošto sporadični sukobi sa teroristima Hamasa na jugu Izraela traju već četvrti dan. - Oslobodio sam se svih ograničenja, mi smo vratili kontrolu… »

Vesti dana »