Povezane vesti

„Prenemaže se, ja, ja, pa ja“: Vesna Đogani ponovo isprozivala Milicu Pavlović, ona joj odmah odgovorila

„Prenemaže se, ja, ja, pa ja“: Vesna Đogani ponovo isprozivala Milicu Pavlović, ona joj odmah odgovorila

Nova 11.10.2023
Pevačica Vesna Đogani, nedavno je izjavila da je Milica Pavlović najviše iritira na estradi, a sada je ponovo iznenadila komentarom na račun svoje koleginice. Pevačica Vesna Đogani, nedavno je izjavila da je Milica Pavlović najviše iritira na… »
Poručila joj da spusti ego i kad je vidi da promeni kanal! Vesna opet udarila na Milicu, ona uzvratila - Prenemaže se!

Poručila joj da spusti ego i kad je vidi da promeni kanal! Vesna opet udarila na Milicu, ona uzvratila - Prenemaže se!

Mondo 11.10.2023
Vesna Đogani još jednom je komentarisala Milicu Pavlović, a onda je usledio i njen odgovor. Vesna Đogani još jednom je komentarisala Milicu Pavlović, a onda je usledio i njen odgovor. Pevačica Vesna Đogani izjavila je jednom prilikom da je Milica… »
"Prenemaže se, ja, ja, pa ja" Vesna Đogani ponovo isprozivala Milicu Pavlović, ona joj odmah odgovorila i ovakvu reakciju…

"Prenemaže se, ja, ja, pa ja" Vesna Đogani ponovo isprozivala Milicu Pavlović, ona joj odmah odgovorila i ovakvu reakciju…

Blic 11.10.2023
Pevačica Vesna Đogani, nedavno je izjavila da je Milica Pavlović najviše iritira na estradi, a sada je ponovo, komentarom na račun svoje koleginice, iznenadila. Ipak, Milica nije ostala imuna na njene reči, to joj je odmah odgovorila. Naime, pre… »
"Mnogo mi se prenemaže" Vesna Đogani opet prozvala Milicu Pavlović, ona joj odmah odgovorila! Ovakvu reakciju niko nije…

"Mnogo mi se prenemaže" Vesna Đogani opet prozvala Milicu Pavlović, ona joj odmah odgovorila! Ovakvu reakciju niko nije…

Kurir 11.10.2023
Pevačica Vesna Đogani izjavila je da je Milica Pavlović najviše iritira na estradi, a sada je ponovo kod Ognjena Amidžića ponovila da menja kanal čim se na ekranu pojavi Pavlovićeva. Milica nije ostala imuna i odgovorila joj je na svoj način… »

Vesti dana »