Povezane vesti

"Poprskali su me sprejom, pa izudarali po glavi. Pobegli su sa 100.000 evra": Biznismen o razbojništvu

"Poprskali su me sprejom, pa izudarali po glavi. Pobegli su sa 100.000 evra": Biznismen o razbojništvu

Telegraf 11.10.2023
Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu. Biznismen D.J. (61) iz Beograda policiji je prijavio da je juče napadnit, pretučen i opljačkan i da su mu dvojica razbojnika uzela 100.000 evra. Međutim, kako saznaje "Telegraf.rs" ovi navodi su bili… »
Obrt u slučaju napada na biznismena: Lažno prijavio da je pretučen i opljačkan, istragu preuzelo tužilaštvo

Obrt u slučaju napada na biznismena: Lažno prijavio da je pretučen i opljačkan, istragu preuzelo tužilaštvo

Blic 11.10.2023
Biznismen D.J. (61) iz Beograda lažno je prijavio policiji da je napadnut, pretučen i opljačkan i da su mu dvojica razbojnika navodno uzela 100.000 evra. On je policiji juče ispričao da je "novac pozajmio, a dok je ulazio u zgradu napala su ga… »
Izgleda, ništa od pljačke Biznismen lažno prijavio da je napadnut i da mu je otet novac

Izgleda, ništa od pljačke Biznismen lažno prijavio da je napadnut i da mu je otet novac

Dnevnik 11.10.2023
Kako saznaje Telegraf, biznismen D.J. (61) iz Beograda lažno je prijavio policiji da je juče napadnut, pretučen i opljačkan i da su mu dvojica razbojnika navodno uzela 100.000 evra. On je policiji juče ispričao da je "novac pozajmio, a dok je ulazio… »
Biznismen lažirao da mu je ukradeno 100.000 evra na Novom Beogradu? Prijavio napad policiji, desio se šokantan obrt

Biznismen lažirao da mu je ukradeno 100.000 evra na Novom Beogradu? Prijavio napad policiji, desio se šokantan obrt

Mondo 11.10.2023
Biznismen D.J. (61) iz Beograda je prijavio policiji da je opljačkan u utorak na Novom Beogradu, ali se ispostavilo da je reč o lažnoj prijavi. Biznismen D.J. (61) iz Beograda je prijavio policiji da je opljačkan u utorak na Novom Beogradu, ali se… »
Beogradski biznismen brutalno prebijen i opljačkan: Dvojica razbojnika ga sačekala u ulazu zgrade, pa mu otela 100.000 evra

Beogradski biznismen brutalno prebijen i opljačkan: Dvojica razbojnika ga sačekala u ulazu zgrade, pa mu otela 100.000 evra

Blic 11.10.2023
Biznismen D.J. (61) iz Beograda policiji je prijavio da je juče napadnut, pretučen i opljačkan i da su mu dvojica razbojnika uzela 100.000 evra. Muškarac je lakše povređen, a policija je raspisala potragu za drskim mladićima. Istragu je preuzelo… »
Drska pljačka u Beogradu Poprskali su me sprejom, pa izudarali i oteli 100.000 evra

Drska pljačka u Beogradu Poprskali su me sprejom, pa izudarali i oteli 100.000 evra

Dnevnik 11.10.2023
Biznismen D.J. (61) iz Beograda policiji je prijavio da je juče napadnut, pretučen i opljačkan i da su mu dvojica razbojnika uzela 100.000 evra. Muškarac je lakše povređen, a policija je raspisala potragu za mladićima. Istragu je preuzelo Više… »
Beogradski biznismen brutalno prebijen i opljačkan: Dvojica razbojnika ga sačekala u ulazu zgrade, pa mu otela 100.000 evra

Beogradski biznismen brutalno prebijen i opljačkan: Dvojica razbojnika ga sačekala u ulazu zgrade, pa mu otela 100.000 evra

Blic 11.10.2023
Biznismen D.J. (61) iz Beograda policiji je prijavio da je juče napadnut, pretučen i opljačkan i da su mu dvojica razbojnika uzela 100.000 evra. Muškarac je lakše povređen, a policija je raspisala potragu za drskim mladićima. Istragu je preuzelo… »
Saznajemo: Biznismen lažno prijavio da je napadnut i opljačkan

Saznajemo: Biznismen lažno prijavio da je napadnut i opljačkan

Telegraf 11.10.2023
On je policiji juče ispričao da je "novac pozajmio, a dok je ulazio u zgradu napala su ga dvojica mladića". Kako saznaje Telegraf.rs, biznismen D.J. (61) iz Beograda lažno je prijavio policiji da je juče napadnu t, pretučen i opljačkan i da su mu… »
Nokautiran posle sudara u Beogradu Povređeni bez svesti primljen u bolnicu

Nokautiran posle sudara u Beogradu Povređeni bez svesti primljen u bolnicu

Dnevnik 11.10.2023
Muškarac bez svesti i sa povredom na glavi primljen je danas oko 11 sati u bolnicu u Beogradu, a kako "Telegraf.rs saznaje, povrede je dobio nakon sudara. Nezvanično, vozač "opela" je na nizbrdici izgubio kontrolu nad vozilom i udario u "reno". Nakon… »
"Pretučen sam, oteo mi je 100.000 evra": Ovako je juče glasio poziv policiji u Beogradu

"Pretučen sam, oteo mi je 100.000 evra": Ovako je juče glasio poziv policiji u Beogradu

Telegraf 11.10.2023
O slučaju je obavešteno Više javno tužilaštvo u Beogradu. Policiju na Novom Beogradu juče je pozvao D.J. (61) tvrdeći da je pretučen i opljačkan, saznaje "Telegraf.rs". On je rekao da mu je razbojnik uzeo torbu sa oko 100.000 evra. D.J. je … »

Vesti dana »

EURO uživo: Pikford za istoriju, Mbape trenira sa maskom

EURO uživo: Pikford za istoriju, Mbape trenira sa maskom

Sport klub pre 1 satjoš 135 povezanih
U požaru u Šidu stradao jedan radnik

U požaru u Šidu stradao jedan radnik

Sandžak haber pre 1 satjoš 61 povezana
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 7 satijoš 32 povezane