Povezane vesti

Đilas: Vučić je talac Radoičića, plaši ga sve ono što bi ovaj mogao da kaže

Đilas: Vučić je talac Radoičića, plaši ga sve ono što bi ovaj mogao da kaže

Radio 021 11.10.2023
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić "talac bivšeg potpredsednika Srspke liste Milana Radoičića". Đilas je ocenio da se Vučić "plaši onoga šta bi sve Radoičić mogao da kaže"… »
Vučić na pitanje Insajdera: Ispituju se i bezbednosne službe u slučaju "Banjska" (VIDEO)

Vučić na pitanje Insajdera: Ispituju se i bezbednosne službe u slučaju "Banjska" (VIDEO)

Insajder 11.10.2023
Posle skoro tri nedelje od slučaja Banjska, Milan Radoičić - koji je priznao odgovornost za organizovanje grupe Srba u tom kosovskom selu - prošle nedelje je priveden, pa pušten za manje od 24 sata! Radoičić se, pored ostalog, tereti da je od… »
Đilas (SSP): Vučić je talac Radoičića

Đilas (SSP): Vučić je talac Radoičića

Beta 11.10.2023
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić talac bivšeg potpredsednika Srspke liste Milana Radoičića jer se, kako je ocenio, plaši šta bi sve ovaj mogao da kaže . Vučić je ranije… »
Đilas: Vučić je talac Radoičića

Đilas: Vučić je talac Radoičića

Novi magazin 11.10.2023
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić talac bivšeg potpredsednika Srspke liste Milana Radoičića jer se, kako je ocenio, plaši šta bi sve ovaj mogao da kaže. Vučić je ranije… »
Đilas: Vučić je najbogatiji čovek u Srbiji ali je talac Radoičića

Đilas: Vučić je najbogatiji čovek u Srbiji ali je talac Radoičića

Danas 11.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zemunski klan nastao u vreme Dragana Đilas i Miroslava Aleksića, komentarišući navode da je u vreme njegove vlasti nastao klan Veljka Belivuka. Đilas odgovara Vučiću, navodeći da je predsednik… »
Đilas: Vučić talac Radoičića, jer se plaši šta bi sve ovaj mogao da kaže

Đilas: Vučić talac Radoičića, jer se plaši šta bi sve ovaj mogao da kaže

N1 Info 11.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zemunski klan nastao u vreme Dragana Đilas i Miroslava Aleksića, komentarišući navode da je u vreme njegove vlasti nastao klan Veljka Belivuka. Đilas u izjavi na Nova.rs odgovara Vučiću… »
„Vučić je danas najbogatiji čovek u Srbiji, ali je i dalje je talac Radoičića“: Predsednik napao Đilasa, sad mu je…

„Vučić je danas najbogatiji čovek u Srbiji, ali je i dalje je talac Radoičića“: Predsednik napao Đilasa, sad mu je…

Nova 11.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je zemunski klan nastao u vreme Dragana Đilas i Miroslava Aleksića, komentarišući navode da je u vreme njegove vlasti nastao klan Veljka Belivuka. Đilas u izjavi na Nova.rs odgovara Vučiću… »
Aleksić o izjavi Vučića da je u vreme „njegove vlasti“ nastao Zemunski klan: Tada sam jedva bio punoletan

Aleksić o izjavi Vučića da je u vreme „njegove vlasti“ nastao Zemunski klan: Tada sam jedva bio punoletan

Danas 11.10.2023
Predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić demantovao je za Danas navode Aleksandra Vučića da je on bogatiji od Milana Radoičića, kao i da je “u vreme njegove vlasti” stvoren zemunski klan. – Niko više u Srbiji nije u stanju da… »
„Nije se moj šef družio sa zemuncima, već Vučićev. Nudim mu moju imovinu za njegovu“: Aleksić odbrusio Vučiću i…

„Nije se moj šef družio sa zemuncima, već Vučićev. Nudim mu moju imovinu za njegovu“: Aleksić odbrusio Vučiću i…

Nova 11.10.2023
Predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić kaže da niko više u Srbiji nije u stanju da isprati količinu laži koje predsednik Srbije Aleksandar Vučić na dnevnom nivou iznosi. Kako kaže, u pitanju je čovek koji ne zna za sramotu, tako da i… »

Vesti dana »