Povezane vesti

Lukaku: Imao sam ponudu da pređem u Al Hilal, nisam želeo da napustim Evropu

Lukaku: Imao sam ponudu da pređem u Al Hilal, nisam želeo da napustim Evropu

Politika 11.10.2023
BRISEL – Belgijski fudbalski reprezentativac Romelu Lukaku priznao je danas da je imao ponudu da nastavi karijeru u Al Hilalu, ali je dodao da nije bio spreman da napusti Evropu, prenose italijanski mediji. Lukaku je član Čelsija, ali je na pozajmici… »
Lukaku nije hteo kod Mitrovića i Sergeja, na kraju nesvesno „učinio uslugu“ srpskom špicu

Lukaku nije hteo kod Mitrovića i Sergeja, na kraju nesvesno „učinio uslugu“ srpskom špicu

Nova 11.10.2023
Belgijski fudbalski reprezentativac Romelu Lukaku priznao je da je imao ponudu da nastavi karijeru u Al Hilalu. Lukaku je tako mogao da ode kod Aleksandra Mitrovića, Sergeja Milinković-Savića i Nejmara između ostalih zvezda i odbio je tu mogućnost… »
Lukaku: Imao sam ponudu Al Hilala, nisam želeo iz Evrope

Lukaku: Imao sam ponudu Al Hilala, nisam želeo iz Evrope

Sport klub 11.10.2023
Belgijski fudbalski reprezentativac Romelu Lukaku priznao je da je imao ponudu da nastavi karijeru u Al Hilalu, ali je dodao da nije bio spreman da napusti Evropu, prenose italijanski mediji. Lukaku je član Čelsija, ali je na pozajmici u Romi do kraja… »
''Imao sam ponudu od Al hilala, ali nisam hteo da napustim Evropu'' Romelu Lukaku o pozivu iz Saudijske Arabije

''Imao sam ponudu od Al hilala, ali nisam hteo da napustim Evropu'' Romelu Lukaku o pozivu iz Saudijske Arabije

Večernje novosti 11.10.2023
Belgijski fudbalski reprezentativac Romelu Lukaku priznao je danas da je imao ponudu da nastavi karijeru u Al Hilalu, ali je dodao da nije bio spreman da napusti Evropu, prenose italijanski mediji. FOTO: EPA Lukaku je član Čelsija, ali je na pozajmici u… »

Vesti dana »