Povezane vesti

Šarlot Rempling zatvara Šekspir festival

Šarlot Rempling zatvara Šekspir festival

Politika 12.10.2023
Predstavom „Šekspir/Bah” u izvođenju čuvene britanske glumice Šarlot Rempling i Sonje Vider Aterton (violončelo) koje su uspostavile svojevrsni poetski dijalog između Šekspirovih soneta i Bahovih svita, večeras (s početkom u 20 sati) biće… »
Šarlot Rempling u Novom Sadu: Uh, koliko vas je, kao da su novinari svuda oko mene

Šarlot Rempling u Novom Sadu: Uh, koliko vas je, kao da su novinari svuda oko mene

N1 Info 12.10.2023
Povodom zatvaranja jubilarnog 10. Šekspir festivala biće izvedena predstava „Šekspir / Bah“ pozorišta Centre International de Créations Théâtrales / Théâtre des Bouffes du Nord iz Pariza, u izvođenju čuvene svetske glumice Šarlot Rempling… »
Šarlot Rempling zatvara 10. Šekspir festival

Šarlot Rempling zatvara 10. Šekspir festival

Večernje novosti 12.10.2023
POVODOM zatvaranja jubilarnog 10. Šekspir festivala biće izvedena predstava „Šekspir / Bah“ pozorišta Centre International de Créations Théâtrales / Théâtre des Bouffes du Nord iz Pariza, u izvođenju čuvene svetske glumice Šarlot Rempling… »
"Zapazili su me na ulici i stavili pred kamere" svetska diva Šarlota Rempling u Novom Sadu: Nikad sebe nisam smatrala glumicom

"Zapazili su me na ulici i stavili pred kamere" svetska diva Šarlota Rempling u Novom Sadu: Nikad sebe nisam smatrala glumicom

Blic 12.10.2023
Nikad sebe nisam smatrala glumicom, sebe sam smeštala u tuđu kožu i predstavljala ono što osećam - rekla je Šarlota Rempling. Kasni popodnevni sati 11 oktobra. Topao dan u Novom Sadu. I uzbudljiv događaj; susret novinara sa Šarlotom Rempling koja… »
Večeras na sceni Srpskog narodnog pozorišta Šarlot Rempling i Šekspirovi soneti

Večeras na sceni Srpskog narodnog pozorišta Šarlot Rempling i Šekspirovi soneti

Dnevnik 12.10.2023
Svetski poznata engleska glumica Šarlot Rempling večeras je u Novom Sadu, gde će od 20 časova na sceni "Jovan Đorđević" Srpskog narodnog pozorišta kazivati Šekspirove sonete u predstavi „Šekspir / Bah“ pozorišta “Centre International de… »
Danas sa Šarlotom Rempling: Sada sam samo starija verzija sebe, i dalje sam dete, adolescent, hipik, mlada žena, i malo…

Danas sa Šarlotom Rempling: Sada sam samo starija verzija sebe, i dalje sam dete, adolescent, hipik, mlada žena, i malo…

Danas 12.10.2023
Šarlotu Rempling, jednu od najvećih diva svetske kinematografije prvi put ćemo videti na sceni u predstavi „Šekspir/ Bah“ pariskog teatra „Centre International de Créations Théâtrales / Théâtre des Bouffes du Nord“, kojom će sutra u… »
Šezdesetih je bilo više slobode na filmu: Britanska glumica Šarlot Rempling u Novom Sadu

Šezdesetih je bilo više slobode na filmu: Britanska glumica Šarlot Rempling u Novom Sadu

Večernje novosti 11.10.2023
POZNATA britanska filmska i pozorišna glumica Šarlot Rempling gostovaće u četvrtak 12. oktobra u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu sa predstavom „Šekspir/ Bah“ pozorišta “Centre International de Créations Théâtrales / Théâtre des… »

Vesti dana »