Povezane vesti

Voštinić: Moje obaranje sa bicikla je okaraterisano kao krivično delo, ali se još ne zna koje

Voštinić: Moje obaranje sa bicikla je okaraterisano kao krivično delo, ali se još ne zna koje

Beta 12.10.2023
Aktivista Lokalnog fronta Predrag Voštinić izjavio je danas da još uvek nema odgovore na pitanja u vezi sa incidentom koji se pre mesec dana dogodio u Kraljevu, kada ga je vozač automobila, u alkoholisanom stanju, oborio sa bicikla. On je gostujući… »
Voštinić: Moje obaranje sa bicikla je okaraterisano kao krivično delo, ali se još ne zna koje

Voštinić: Moje obaranje sa bicikla je okaraterisano kao krivično delo, ali se još ne zna koje

Radio sto plus 12.10.2023
On je gostujući na televiziji N1 istakao da se tužiteljka koja vodi taj predmet još nije javila i da je do sada predmet samo dobio takozvani KT broj. “To znači da je ovaj slučaj okarakterisan kao krivično delo, ali koje tačno krivično delo, to… »
Voštinić: Moje obaranja sa bicikla je orakaterisano kao krivično delo, ali se još ne zna koje

Voštinić: Moje obaranja sa bicikla je orakaterisano kao krivično delo, ali se još ne zna koje

Novi magazin 12.10.2023
Aktivista Lokalnog fronta Predrag Voštinić izjavio je danas da još uvek nema odgovore na pitanja u vezi sa incidentom koji se pre mesec dana dogodio u Kraljevu, kada ga je vozač automobila, u alkoholisanom stanju, oborio sa bicikla. On je gostujući… »
Predrag Voštinić: Niko nije paranoičan u toj meri koliko je ova vlast luda

Predrag Voštinić: Niko nije paranoičan u toj meri koliko je ova vlast luda

N1 Info 12.10.2023
Predrag Voštinić iz Lokalnog fronta za N1 kaže da da još uvek nema odgovore na pitanja u vezi sa incidentom koji se pre mesec dana dogodio u Kraljevu, kada ga je vozač automobila, u alkoholisanom stanju, oborio sa bicikla. Voštinić je u Novom danu… »

Vesti dana »