Povezane vesti

Uvek u centru pažnje Jelena Karleuša udarila na folkera i repera

Uvek u centru pažnje Jelena Karleuša udarila na folkera i repera

Dnevnik 12.10.2023
Oko pevačice Jelene Karleuše ponovo se na društvenim mrežama podigla ogromna prašina, pošto je „udarila na Radišu Uroševića, ne bi li mu predočila kako se samo njene pesme i pevaju". Zatim, nastavila je preko Sajfera, Crnog Ceraka... A sve u… »
"Jelena Karleuša me ne zanima u životu" Oglasio se Radiša Urošević nakon prozivki pevačice, spomenuo i njenu majku Divnu!

"Jelena Karleuša me ne zanima u životu" Oglasio se Radiša Urošević nakon prozivki pevačice, spomenuo i njenu majku Divnu!

Kurir 12.10.2023
Radiša Urošević rekao je za medije kako smatra da pesme Jelene Karleuše niko ne peva na nastupima i da bi prestao da se bavi muzikom kada bi čuo da je neko počeo da ih izvodi. Jelena mu, razume se, nije ostala dužna, pa je na svom Instagram… »
"Ja sam mislila da je Radiša Urošević umro" Nakon prozivki na njen račun, jk bez milosti udarila na pevača! (foto)

"Ja sam mislila da je Radiša Urošević umro" Nakon prozivki na njen račun, jk bez milosti udarila na pevača! (foto)

Kurir 12.10.2023
Jelena Karleuša iz dana u dan vodi medijske ratove, a ni danas nije propustila da odgovori na prozivke, ovoga puta pevača narodne muzike, Radiše Uroševića, koji je rekao da njene pesme niko nigde ne izvodi: - Ko peva pesme njene na nastupima? Ko… »

Vesti dana »