Povezane vesti

Samardžić: Daćemo sve od sebe da pobedimo Mađarsku

Samardžić: Daćemo sve od sebe da pobedimo Mađarsku

Politika 12.10.2023
STARA PAZOVA – Srpski fudbalski reprezentativac Lazar Samardžić izjavio je danas da će njegov tim da učini sve da pobedi Mađarsku u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine. „Osećam se baš dobro, igram više nego prošle sezone i… »
Babić: Pred nama su dva najteža iskušenja u kvalifikacijama

Babić: Pred nama su dva najteža iskušenja u kvalifikacijama

Sportski žurnal 12.10.2023
Crnogorci nisu slučajno tu gde jesu. Imamo dva boda više i međusobni duel na domaćem terenu koji bi mogao da reši sve dileme - dodao je Babić. Srpski fudbalski reprezentativac Srđan Babić izjavio je da njegov tim ima veliku želju da se plasira na… »
SAMARDžIĆ: Daćemo sve od sebe da pobedimo Mađarsku"

SAMARDžIĆ: Daćemo sve od sebe da pobedimo Mađarsku"

Dnevnik 12.10.2023
Fudbalska reprezentacija Srbije ove subote gostuje selekciji Mađarske u Budimpešti u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine. - Osećam se baš dobro, igram više nego prošle sezone i to mi je sada najvažnije. Jedva čekam nova dva… »
Samardžić: Veliki motiv što se završni turnir igra u zemlji u kojoj sam fudbalski ponikao

Samardžić: Veliki motiv što se završni turnir igra u zemlji u kojoj sam fudbalski ponikao

Sportski žurnal 12.10.2023
Srbija će u subotu gostovati selekciji Mađarske u Budimpešti. Srpski fudbalski reprezentativac Lazar Samardžić izjavio je da će njegov tim da učini sve da pobedi Mađarsku u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine. - Osećam se baš… »
Babić: Radili smo na detaljima pred Budimpeštu

Babić: Radili smo na detaljima pred Budimpeštu

Sport klub 12.10.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Srđan Babić izjavio je u Staroj Pazovi da njegov tim ima veliku želju da se plasira na Evropsko prvenstvo, koje će naredne godine biti održano u Nemačkoj. Srbija će u subotu gostovati selekciji Mađarske u meču… »
Fudbaleri Srbije u petak putuju u Budimpeštu: Spremni su da se revanširaju Mađarskoj za poraz u Beogadu

Fudbaleri Srbije u petak putuju u Budimpeštu: Spremni su da se revanširaju Mađarskoj za poraz u Beogadu

Euronews 12.10.2023
Najbolji srpski fudbaleri treniraće još ovog četvrtka u bazi Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, a u petak ujutru čarter letom sa aerodroma "Nikola Tesla" putuju u Budimpeštu, gde u subotu od 20.45 časova igraju derbi meč kvalifikacija za… »
"Imam Nemačku disciplinu i srpsku maštu": Piksijev "kec u rukavu" spreman za Mađarsku i Crnu Goru

"Imam Nemačku disciplinu i srpsku maštu": Piksijev "kec u rukavu" spreman za Mađarsku i Crnu Goru

Večernje novosti 12.10.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Lazar Samardžić izjavio je danas da će njegov tim da učini sve da pobedi Mađarsku u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine. Foto: FSS - Osećam se baš dobro, igram više nego prošle sezone i to mi je… »
Babić: ''Imamo veliku želju da Srbiju odvedemo na Evropsko prvenstvo 2024.''

Babić: ''Imamo veliku želju da Srbiju odvedemo na Evropsko prvenstvo 2024.''

Večernje novosti 12.10.2023
Srpski fudbalski reprezentativac Srđan Babić izjavio je danas u Staroj Pazovi da njegov tim ima veliku želju da se plasira na Evropsko prvenstvo, koje će naredne godine biti održano u Nemačkoj. FOTO: Tanjug/AP Srbija će u subotu gostovati selekciji… »
Samardžić o igraču Srbije kog se rivali plaše: "Ne namerava da stane"

Samardžić o igraču Srbije kog se rivali plaše: "Ne namerava da stane"

Sportske.net 12.10.2023
Fudbaler Srbije Lazar Samardžić rekao je danas da će ekipa dati sve od sebe da se iz Budimpešte vrati sa sva tri boda u utakmici protiv Mađarske, kako bi napravila veliki korak ka plasmanu na Evropsko prvenstvo 2024. godine. "Znali smo i pre… »
Samardžić: Dve utakmice koje rešavaju mnogo toga

Samardžić: Dve utakmice koje rešavaju mnogo toga

Sport klub 12.10.2023
Fudbaler Srbije Lazar Samardžić rekao je da će ekipa dati sve od sebe da se iz Budimpešte vrati sa sva tri boda u utakmici protiv Mađarske, kako bi napravila veliki korak ka plasmanu na Evropsko prvenstvo 2024. godine. „Znali smo i pre… »

Vesti dana »