Povezane vesti

(Video) Ovo ima samo kod trajkovića: Slađa se napila, a Đani prespavao doček unuke: "Ubila sam se najstrašnije"

(Video) Ovo ima samo kod trajkovića: Slađa se napila, a Đani prespavao doček unuke: "Ubila sam se najstrašnije"

Blic 12.10.2023
Folker Radiša Trajković Đani i Slađa Trajković sinoć su slavili rođenje unuke Nike u jednom breogradskom restoranu. A danas je Slađa Trajković zajedno sa sinom Markom došla da izvede snaju i bebicu. Kako je istakla na samom početku razgovora… »
Slađa bez đanija izvela unuku iz porodilišta! Ponosna baka otkrila gde joj je muž i priznala "Napila sam se najstrašnije"

Slađa bez đanija izvela unuku iz porodilišta! Ponosna baka otkrila gde joj je muž i priznala "Napila sam se najstrašnije"

Kurir 12.10.2023
Radiša Trajković Đani ponovo je postao deda, a njegov sin Marko Trajković dobio je ćerku. Nakon proslave koju su napravili sinoć povodom dolaska na svet male devojčice, Đanijeva žena Slađa došla je sa svojim sinom u bolnicu kako bi mala… »
Došla po unuku i kaže "napila sam se najstrašnije": Hit snimak Đanijeve Slađe ispred porodilišta - Mrtva sam, majke mi!

Došla po unuku i kaže "napila sam se najstrašnije": Hit snimak Đanijeve Slađe ispred porodilišta - Mrtva sam, majke mi!

Mondo 12.10.2023
Slađana Trajković sa sinom Markom došla po snaju koja danas izlazi iz porodilišta. Slađana Trajković sa sinom Markom došla po snaju koja danas izlazi iz porodilišta Pevač Radiša Trajković Đani i njegova supruga Slađa, sinoć su organizovali… »
"Đani i ja se slabo viđamo": Slađa progovorila o braku sa pevačem, izjavom sve iznenadila: "On je aktivan i van kuće"

"Đani i ja se slabo viđamo": Slađa progovorila o braku sa pevačem, izjavom sve iznenadila: "On je aktivan i van kuće"

Blic 11.10.2023
Folker Radiša Trajković Đani i Slađa Trajković slave rođenje unuke Nike u jednom breogradskom restoranu. Slađa je nasmejana stigla, i istakla da joj je najbitnije da su i deca i svi u porodici samo živi i zdravi. - Osećam se savršeno, širimo… »

Vesti dana »

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Euronews pre 1 satjoš 37 povezanih
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 2 satajoš 37 povezanih