Povezane vesti

Đorđe Miketić: Građani imaju pravo da znaju koliko košta Šapićev kvadrat u Barseloni

Đorđe Miketić: Građani imaju pravo da znaju koliko košta Šapićev kvadrat u Barseloni

Vreme 12.10.2023
Društvo „Beograđani imaju pravo da znaju da li njihov gradonačelnik, makar on bio i bivši, živi u Beogradu ili u nekom gradu u inostranstvu i Šapić zato mora da objasni da li živi tamo, kako živi, sa koliko para, od kojih para iznajmljuje stan… »
Miketić povodom Šapićevih pretnji: Ukoliko se nešto desi mojoj porodici, znaću na koja vrata treba da pokucam

Miketić povodom Šapićevih pretnji: Ukoliko se nešto desi mojoj porodici, znaću na koja vrata treba da pokucam

Nova 12.10.2023
Gradonačelnik Beograda u ostavci Aleksandar Šapić uputio je danas pretnje poslaniku stranke Zajedno Đorđu Miketiću, poručivši mu da "neko poseduje i slike njegove porodice", revoltiran Miketićevim pitanjem u vezi njegovog stana u Barseloni… »
Miketić povodom Šapićevih pretnji: Ukoliko se nešto desi mojoj porodici, znaću na koja vrata treba da pokucam

Miketić povodom Šapićevih pretnji: Ukoliko se nešto desi mojoj porodici, znaću na koja vrata treba da pokucam

Danas 12.10.2023
Gradonačelnik Beograda u ostavci Aleksandar Šapić uputio je danas pretnje poslaniku stranke Zajedno Đorđu Miketiću, poručivši mu da “neko poseduje i slike njegove porodice”, revoltiran Miketićevim pitanjem u vezi njegovog stana u Barseloni… »
Šapić pretio Miketiću: Poseduje neko i slike tvoje porodice

Šapić pretio Miketiću: Poseduje neko i slike tvoje porodice

Danas 12.10.2023
Poslanik stranke Zajedno Đorđe Miketić upitao je danas gradonačelnika Beograda da li živi u Beogradu ili u Barseloni gde mu, kako sam tvrdi, živi porodica. Šapić je, međutim, to pitanje shvatio kao napad na njegovu porodicu i zauzvrat uputio… »
Polemika Šapića i Miketića: Gradonačenik zapretio – „neko ima slike i tvoje porodice“

Polemika Šapića i Miketića: Gradonačenik zapretio – „neko ima slike i tvoje porodice“

N1 Info 12.10.2023
Narodni poslanik stranke Zajedno Đorđe Miketić izjavio je da mu je gradonačelnik Beograda pretnjama odgovorio na pitanje poseduje li stan u elitnom kvartu Barselone. Miketić je, tokom današnje posete gradonačelnika Savskom šetalištu gde je juče… »
Haos na Šapićevoj konferenciji: Pojavio se poslanik i pitao ga za stan u Barseloni, gradonačelnik pretio da „neko ima“…

Haos na Šapićevoj konferenciji: Pojavio se poslanik i pitao ga za stan u Barseloni, gradonačelnik pretio da „neko ima“…

Nova 12.10.2023
Poslanik stranke Zajedno Đorđe Miketić upitao je danas gradonačelnika Beograda da li živi u Beogradu ili u Barseloni gde mu, kako sam tvrdi, živi porodica. Šapić je, međutim, to pitanje shvatio kao napad na njegovu porodicu i zauzvrat uputio… »

Vesti dana »