Povezane vesti

Ivanović: Žalgiris je jedan od najtežih protivnika

Ivanović: Žalgiris je jedan od najtežih protivnika

Politika 12.10.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je danas da Žalgiris igra čvrsto i disciplinovano, ali da njegova ekipa želi da u predstojećem evroligaškom meču nastavi dobar ritam s početka sezone. „Žalgiris je već dugo godina ekipa… »
Maksvitis: Možda Srbija nije najbolji prijatelj Litvaniji, ali ne verujem da je to zemlja gde Litvanci ne mogu da igraju…

Maksvitis: Možda Srbija nije najbolji prijatelj Litvaniji, ali ne verujem da je to zemlja gde Litvanci ne mogu da igraju…

Sportski žurnal 12.10.2023
Giedraitis igra za srpski klub, neko drugi igra u Turskoj. Ja sam radio pre rata u Rusiji - naveo je trener Žalgirisa. Trener košarkaša Žalgirisa Kazis Maksvitis izjavio je u Kaunasu da očekuje pobedu protiv Crvene zvezde i dodao da je šampion… »
Trener Žalgirisa Maksvitis otkrio: "Gedraitis nije imao opcije, želela ga samo Zvezda!"

Trener Žalgirisa Maksvitis otkrio: "Gedraitis nije imao opcije, želela ga samo Zvezda!"

Sportske.net 12.10.2023
Košarkaši Crvene zvezde otputovali su u Kaunas gde će sutra od 19 sati igrati utakmicu drugog kola Evrolige protiv Žalgirisa. Obe ekipe ostvarile su trijumf na evroligaškoj premijeri. Žalgiris je kao gost bio bolji od Virtusa u Bolonji, dok je… »
Kada i gde možete da gledate utakmicu između Žalgirisa i Crvene zvezde?

Kada i gde možete da gledate utakmicu između Žalgirisa i Crvene zvezde?

Danas 12.10.2023
Košarkaši Zvezde gostuju Žalgirisu u drugom kolu Evrolige. Oni na vruć teren u „Žalgirio Areni“ putuju osokoljeni pobedom protiv Asvela u prvom kolu i sa željom da nastave pobednički niz u najkvalitetnijem klupskom košarkaškom takmičenju na… »
Peh za Zvezdu pred Žalgiris: Ivanović ne može da računa na jednog igrača

Peh za Zvezdu pred Žalgiris: Ivanović ne može da računa na jednog igrača

Nova 12.10.2023
Problemi za crveno-bele. Kapiten košarkaškog kluba Crvena zvezda Branko Lazić zbog lakše povrede neće igrati u drugom kolu Evrolige protiv Žalgirisa (petak, 19 časova). Crveno-beli otputovali su u četvrtak u Kaunas na duel sa Litvancima, a kapiten… »
Zvezda oslabljena u litvaniji: Crveno-beli bez važnog šrafa protiv Žalgirisa

Zvezda oslabljena u litvaniji: Crveno-beli bez važnog šrafa protiv Žalgirisa

Večernje novosti 12.10.2023
Kapiten košarkaškog kluba Crvena zvezda Branko Lazić zbog lakše povrede neće igrati u drugom kolu Evrolige protiv Žalgirisa, saopštio je danas šampion Srbije. M. Vukadinović Košarkaši Crvene zvezde otputovali su danas u Kaunas na duel sa… »
Jago za Telegraf o Žalgirisu, Brazilcima, promašenim trojkama: "Opet bih šutnuo, evo šta mi je rekao Duško"

Jago za Telegraf o Žalgirisu, Brazilcima, promašenim trojkama: "Opet bih šutnuo, evo šta mi je rekao Duško"

Telegraf 12.10.2023
Plejmejker Zvezde ističe da njegovu ekipu čeka težak posao u Kaunasu, ali veruje u svoj tim. Košarkaši Crvene zvezde krenuli su put Kaunasa, gde ih u petak od 19.00 očekuje duel protiv Žalgirisa u 2. kolu Evrolige. Duško Ivanović je na ovo… »

Vesti dana »