Povezane vesti

"Ovakve surovosti nema na svetu": Sutra sahrana dečaka (3) kojeg je pokosio auto na pešačkom, najmiliji se opraštaju: "Mi i…

"Ovakve surovosti nema na svetu": Sutra sahrana dečaka (3) kojeg je pokosio auto na pešačkom, najmiliji se opraštaju: "Mi i…

Blic 12.10.2023
Trogodišnji dečak iz Oroma, koji je preminuo u subotičkoj bolnici, dva sata nakon stravične saobraćajne nesreće koja se dogodila u utorak u selu kod Kanjiže, biće sahranjen sutra popodne na lokalnom groblju. Njegovi najmiliji se opraštaju od… »
Oglasio se otac dečaka (3) koji je poginuo na putu do vrtića kod Kanjiže: "Čuvaj nas odozgo ljubavi moja"

Oglasio se otac dečaka (3) koji je poginuo na putu do vrtića kod Kanjiže: "Čuvaj nas odozgo ljubavi moja"

Kurir 12.10.2023
Trogodišnji dečak nastradao je u Ormu kod Kanjiže kada ga je udario B.B. (29) iz Kikinde automobilom marke "volvo" dok je biciklom sa bratom blizancem i roditeljima prelazio pešački prelaz. Otac dečaka oprostio se od sina potresnim rečima na… »
Osvanula je najtužnija slika u Srbiji: Dečaka od samo 3 godine na pešačkom je ubio bahati vozač

Osvanula je najtužnija slika u Srbiji: Dečaka od samo 3 godine na pešačkom je ubio bahati vozač

Telegraf 12.10.2023
Srbija je zavijena u crno. Umrlica tragično nastradalog trogodišnjeg Martina Hegediša u Oromu kod Kanjiže osvanula je u selu. Sutra će se od njega oprostiti porodica, rodbina i prijatelji. Pre dva dana u jutarnjim časovima ovaj mališan krenuo je u… »

Vesti dana »