Povezane vesti

Milanović vređao izraelce: To je idiotski potez, nema opravdanja, izgubili su moje simpatije! Teške reči hrvatskog…

Milanović vređao izraelce: To je idiotski potez, nema opravdanja, izgubili su moje simpatije! Teške reči hrvatskog…

Kurir 12.10.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović oštro je osudio bombardovanje Gaze nakon napada Hamasa na Izrael! Milanović je na pitanja o situaciji u Gazi rekao da je bombardovanje Gaze nakon masakra u Izraelu "idiotski potez" Izraela kojim je ta zemlja izgubila… »
Milanović: Umesto Dodika da dovedu prave četnike

Milanović: Umesto Dodika da dovedu prave četnike

Pravda 12.10.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas optužnicu koje je Tužilaštvo BiH podiglo protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog neprimenjivanja odluka Kristijana Šmita. Milanović je novinarima u Plaškom rekao da… »
Milanović: Izrael je izgubio moje simpatije zbog bombardovanja Gaze

Milanović: Izrael je izgubio moje simpatije zbog bombardovanja Gaze

Politika 12.10.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da je Izrael izgubio njegove simpatije zbog bombardovanja Gaze, posle napada Hamasa na tu zemlju u subotu. “Pravo na odbranu ne uključuje pravo na osvetu i ubistvo civila", rekao je Milanović… »
Milanović: Izrael je izgubio moje simpatije, pravo na samoodbranu ne uključuje odmazdu

Milanović: Izrael je izgubio moje simpatije, pravo na samoodbranu ne uključuje odmazdu

N1 Info 12.10.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović nazvao je "idiotskim potezom" odluku Ministarstva spoljnih poslova te zemlja da istakne zastavu Izraela i istakao da je Izrael "izgubio njegove simpatije". “Sve moje simpatije prema Izraelu su izgubili u roku od 15… »
Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Vesti online 12.10.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas optužnicu koje je Tužilaštvo BiH podiglo protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog neprimenjivanja odluka Kristijana Šmita. Milanović je novinarima u Plaškom rekao da… »
Milanović: Izrael je izgubio moje simpatije, pravo na samoodbranu ne uključuje odmazdu

Milanović: Izrael je izgubio moje simpatije, pravo na samoodbranu ne uključuje odmazdu

Novi magazin 12.10.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović nazvao je "idiotskim potezom" odluku Ministarstva spoljnih poslova te zemlja da istakne zastavu Izraela i istakao da je Izrael "izgubio njegove simpatije". “Sve moje simpatije prema Izraelu su izgubili u roku od 15… »
"Izrael je izgubio moje simpatije" Milanović progovorio o sukobu u Gazi, ali i Dodiku - "Amerikančići i Englezići žele da…

"Izrael je izgubio moje simpatije" Milanović progovorio o sukobu u Gazi, ali i Dodiku - "Amerikančići i Englezići žele da…

Večernje novosti 12.10.2023
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas optužnicu koje je Tužilaštvo BiH podiglo protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog neprimenjivanja odluka Kristijana Šmita. Foto Tanjug Milanović je novinarima u Plaškom rekao… »
Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Sputnik 12.10.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas optužnicu koje je Tužilaštvo BiH podiglo protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog neprimenjivanja odluka Kristijana Šmita. Milanović je novinarima u Plaškom rekao da… »
"To je idiotizam, nema opravdanja za ubistvo civila!" Šokantna izjava hrvatskog predsednika, brutalno napao Izrael!

"To je idiotizam, nema opravdanja za ubistvo civila!" Šokantna izjava hrvatskog predsednika, brutalno napao Izrael!

Mondo 12.10.2023
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović je osudio bombardovanje Pojasa Gaze. Predsednik Hrvatske Zoran Milanović je osudio bombardovanje Pojasa Gaze. Hrvatski predsednik Zoran Milanović je komentarisao rat u Izraelu i oštro je osudio bombardovanje Gaze… »
Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Euronews 12.10.2023
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je optužnicu koje je Tužilaštvo BiH podiglo protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog neprimenjivanja odluka Kristijana Šmita. Milanović je novinarima u Plaškom rekao da… »
Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

Milanović: Amerikančići i Englezići žele da unište Dodika

RTV 12.10.2023
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas optužnicu koje je Tužilaštvo BiH podiglo protiv predsednika Republike Srpske Milorada Dodika zbog neprimenjivanja odluka Kristijana Šmita. Milanović je novinarima u Plaškom rekao da… »

Vesti dana »