Povezane vesti

Evo šta piše u ličnoj karti breninih sinova! Mislili smo da se zovu Stefan i Viktor, ovo retko pominju - "Čudna su!"

Evo šta piše u ličnoj karti breninih sinova! Mislili smo da se zovu Stefan i Viktor, ovo retko pominju - "Čudna su!"

Mondo 12.10.2023
Lepa Brena i Slobodan Boba Živojinović imaju dva sina, a malo ko zna njihova puna imena. Lepa Brena i Slobodan Boba Živojinović imaju dva sina, a malo ko zna njihova puna imena. Stefan i Viktor Živojinović, sinovi Lepe Brene i Bobe Živojinovića… »
Svi su mislili da se zovu Stefan i Viktor: Ovo su prava imena Breninih sinova

Svi su mislili da se zovu Stefan i Viktor: Ovo su prava imena Breninih sinova

Nova 12.10.2023
Članovi porodice Živojinović oduvek su privlačili pažnju javnosti. Sinove Lepe Brene i Bobe Živojinovića, Stefana i Viktora, javnost je upoznala pod ovim imenima, iako se oni ne zovu samo tako. Njih dvojica zvanični imaju još po jedno ime, a ovaj… »
Svi smo mislili da se brenini sinovi zovu Stefan i Viktor! Živojinovići retko spominju taj detalj a evo šta im piše u…

Svi smo mislili da se brenini sinovi zovu Stefan i Viktor! Živojinovići retko spominju taj detalj a evo šta im piše u…

Kurir 12.10.2023
Stefan i Viktor Živojinović, sinovi Lepe Brene i Bobe Živojinovića, ne zovu se samo tako! Njih dvojica imaju još po jedno ime, a ovaj podatak nije mnogo poznat domaćoj javnosti. Inače, Viktor i Stefan su rođeni u Americi i imaju srednja imena. U… »
"Zezaju me ljudi, zovu me esmeralda": Brenin sin nije srećan zbog onog što mu piše u ličnoj karti: "Pitao sam majku što mi…

"Zezaju me ljudi, zovu me esmeralda": Brenin sin nije srećan zbog onog što mu piše u ličnoj karti: "Pitao sam majku što mi…

Blic 12.10.2023
Sinovi nekadašnjeg tenisera Slobodana Bobe Živojinovića imaju po dva imena, koja im pišu u ličnim kartama. Puno ime Breninog starijeg sina je Stefan Emerald, a mlađeg Viktor Ernest. Bez obzira što im u dokumentima pišu ova imena, njih dvojica se… »

Vesti dana »

Lokalne izbore u Srbiji obeležila dominacija naprednjaka

Lokalne izbore u Srbiji obeležila dominacija naprednjaka

Slobodna Evropa pre 4 satijoš 28 povezanih
DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu

DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu

Novi magazin pre 5 satijoš 18 povezanih
(VIDEO) Ko je koga štitio u Novom Sadu?

(VIDEO) Ko je koga štitio u Novom Sadu?

Danas pre 6 satijoš 6 povezanih
Dačić: Ispravna Vučićeva ideja o zajedničkoj listi

Dačić: Ispravna Vučićeva ideja o zajedničkoj listi

Politika pre 38 minutajoš 1 povezana