Povezane vesti

Vučić: Nikada ne možete da tvrdite šta može da se dogodi, ali ljudi u Srbiji treba da budu spokojni i mirni

Vučić: Nikada ne možete da tvrdite šta može da se dogodi, ali ljudi u Srbiji treba da budu spokojni i mirni

Politika 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govori o najaktuelnijim političkim i ekonomskim temama u zemlji i svetu. Na pitanje da li građani imaju razloga da se plaše rata i sankcija predsednik Srbije kaže: - Ja mislim da nikada ne možete da tvrdite šta… »
Vučić: Izbori 17. decembra - parlamentarni, beogradski, pokrajinski

Vučić: Izbori 17. decembra - parlamentarni, beogradski, pokrajinski

RTS 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će raspisati izbore za 17. decembar po, kako kaže, zahtevu opozicije. Imaće parlamentarne, beogradske i vojvođanske, rekao je Vučić. Poručuje da ne veruje da će postojati bilo kakve sankcije… »
Vučić najavio izbore i rekao da ne veruje da će biti sankcija protiv građana Srbije

Vučić najavio izbore i rekao da ne veruje da će biti sankcija protiv građana Srbije

Slobodna Evropa 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je 12. oktobra za TV Prva da ne veruje da će biti sankcija protiv građana Srbije, već da su moguće sankcije samo protiv njega lično. Najavio je i izbore u Srbiji u decembru. "Mislim da ljudi u Srbiji treba… »
Vučić: Penzija do 450 a plata već u u decembru 820 evra Tražili su i dobili izbore, biće 17. Decembra

Vučić: Penzija do 450 a plata već u u decembru 820 evra Tražili su i dobili izbore, biće 17. Decembra

Dnevnik 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o najaktuelnijim političkim i ekonomskim temama u zemlji i svetu, gostujući na TV Prva. Spremaju se i studentske kartice za popuste "Molim penzionere da uzmu penzionersku karticu, a sprema se i studentska… »
Vučić: Traže da sednica SB UN bude zatvorena jer ne dajem govore da ih kontrolišu

Vučić: Traže da sednica SB UN bude zatvorena jer ne dajem govore da ih kontrolišu

Sputnik 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je večeras da je govor koji je održao u UN održao da bi sve što je rekao ušlo u istoriju, a sve što je rekao bila je istina, i da upravo zbog toga što ne znaju šta će reći, traže da sednica SB 23… »
Vučić: Izbori 17. decembra - parlamentarni, beogradski i pokrajinski; Ne verujem da će postojati sankcije protiv građana…

Vučić: Izbori 17. decembra - parlamentarni, beogradski i pokrajinski; Ne verujem da će postojati sankcije protiv građana…

RTV 12.10.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će raspisati izbore za 17. decembar, po, kako kaže, zahtevu opozicije. Imaće parlamentarne, beogradske i vojvođanske, rekao je Vučić. Poručuje da ne veruje da će postojati bilo kakve… »
Vučić: Izbori 17. decembra - parlamentarni, beogradski, pokrajinski

Vučić: Izbori 17. decembra - parlamentarni, beogradski, pokrajinski

Euronews 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će izbori u Srbiji da budu održani 17. decembra. Kako je dodao, na taj način je izašao u susret zahtevima opozicije. "Izbori će biti 17. decembra, po zahtevu opozicije, ispunio sam im zahtev, imaće… »
Vučić: Građani da budu mirni, sankcije neće biti uvedene

Vučić: Građani da budu mirni, sankcije neće biti uvedene

N1 Info 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da građanima Srbije sankcije neće biti uvedene, a ako neke mere budu donete – one će biti protiv njega. „Ljudi u Srbiji treba da budu mirni, spokojni, sigurni, rekao je Vučić gostujući na TV Prva… »
Vučić: Ne verujem da će biti sankcija protiv građana Srbije, ako ih bude biće protiv mene

Vučić: Ne verujem da će biti sankcija protiv građana Srbije, ako ih bude biće protiv mene

Radio 021 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ne veruje da će postojati bilo kakve sankcije protiv građana Srbije. Ako neko bude želeo bilo kakve mere da donosi, donosiće ih, kaže, protiv njega lično. Vučić je to rekao na Prva TV… »
Vučić: Izbori će biti 17. Decembra! “Ljudi u Srbiji treba da budu mirni i spokojni”

Vučić: Izbori će biti 17. Decembra! “Ljudi u Srbiji treba da budu mirni i spokojni”

Mondo 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gost večeras na televiziji "PRVA" gde govori o svim aktuelnim temama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je gost večeras na televiziji "PRVA" gde govori o svim aktuelnim temama. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić: Građani da budu mirni, sankcije neće biti uvedene

Vučić: Građani da budu mirni, sankcije neće biti uvedene

Novi magazin 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je građanima Srbije da sankcije neće biti uvedene, a ako neke mere budu donete – one će biti protiv njega. „Ljudi u Srbiji treba da budu mirni, spokojni, sigurni, rekao je Vučić gostujući na TV Prva… »
"Ovo je moja molba" Vučić pozvao Srbe sa severa Kosova da izađu sa inicijativom za izbore

"Ovo je moja molba" Vučić pozvao Srbe sa severa Kosova da izađu sa inicijativom za izbore

Kurir 12.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je pozvao Srbe sa severa Kosova da izađu sa inicijativom za što skorije izbore, kako bi došli do osnovnih poluga vlasti na severu Kosova! "To je moja molba, da se izađe što je moguće pre na izbore, i da… »
Vučić: Ne verujem da će postojati sankcije protiv građana

Vučić: Ne verujem da će postojati sankcije protiv građana

Telegraf 12.10.2023
Mislim da ljudi u Srbiji mogu da budu mirni i spokojni, verujem da ćemo uspeti da sačuvamo mir zahvaljujući snazi naše države i vojske. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ne veruje da će postojati bilo kakve sankcije protiv… »

Vesti dana »