Povezane vesti

Aleksandar Vučić: Zvezda je ponovo ispred Dinama

Aleksandar Vučić: Zvezda je ponovo ispred Dinama

Večernje novosti 13.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je gostujući na TV Prva da Hrvati imaju bolji reprezentativni fudbal, ali da se na klupskom nivou stanje menja. Printskrin/Instagram/buducnostsrbijeav Vučić je istakao da je danas Zvezda ispred Dinama, te se… »
Vučić: Zvezda je ponovo ispred Dinama

Vučić: Zvezda je ponovo ispred Dinama

Sportski žurnal 13.10.2023
Predsednik Srbije istakao da se nada meču sa Zagrepčanima, fer-pleju, sportskoj utakmici i pobedi crveno-belih. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je gostujući na TV Prva da Hrvati imaju bolji reprezentativni fudbal, ali da se na klupskom… »
Vučić: Zvezda ponovo najuspešniji regionalni fudbalski klub nadam se utakmici s dinamom, sigurno bismo pobedili

Vučić: Zvezda ponovo najuspešniji regionalni fudbalski klub nadam se utakmici s dinamom, sigurno bismo pobedili

Dnevnik 13.10.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je gostujući na TV Prva da Hrvati imaju bolji reprezentativni fudbal, ali da se na klupskom nivou stanje menja. Vučić je istakao da on misli da je danas Zvezda ispred Dinama, te se, kako kaže… »
Vučić: Mnogo znam o košarci, imamo dva kluba za fajnal-for

Vučić: Mnogo znam o košarci, imamo dva kluba za fajnal-for

Danas 13.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nesumnjivo je veliki i ljubitelj i poznavalac sporta, a košarke posebno. Uostalom, privrženost igri pod obručima je pokazao i tako što je polaznik Visoke sportske škole strukovnih sttudija, odsek za košarku… »
Vučić: Puno znam o košarci, imamo dva kluba za fajnal for

Vučić: Puno znam o košarci, imamo dva kluba za fajnal for

Sport klub 13.10.2023
Aleksandar Vučić, presdsednik Srbije, gostovanje na televiziji sa nacionalnom frekvencijom iskoristio je da govori o sportu u državi, ali i da ga uporedi sa zemljama u regionu. Naravno u centru pažnje su bili najpopularniji sportovi fudbal i košarka… »
"Nikada nas neće stići u košarci, lošiji su od nas" Vučić o stanju u srpskom sportu

"Nikada nas neće stići u košarci, lošiji su od nas" Vučić o stanju u srpskom sportu

Večernje novosti 13.10.2023
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić, gostujući na TV Prva je istakao da srpski reprezentativni fudbal zaostaje za hrvatskim fudbalom i osvrnuo se na stanje u srpskom sportu. Foto Arhiva - Što se tiče košarke. Mislim da imamo dva kluba za Fajnl for… »

Vesti dana »