Povezane vesti

Republikanci izabrali kandidata za predsedavajućeg Donjeg doma Kongresa SAD

Republikanci izabrali kandidata za predsedavajućeg Donjeg doma Kongresa SAD

Insajder 13.10.2023
Predstavnici Republikanske partije u Predstavničkom domu američkog Kongresa izabrali su u petak 13. oktobra Džima Džordana, predsednika Odbora za pravosuđe i saradnika bivšeg predsednika Donalda Trampa, za svog kandidata za mesto novog… »
Preživeo ranjavanje, poređen sa vođom belih suprematista: Ko je Stiv Skaliz, koji je povukao nominaciju za novog…

Preživeo ranjavanje, poređen sa vođom belih suprematista: Ko je Stiv Skaliz, koji je povukao nominaciju za novog…

Danas 13.10.2023
Stiv Skalis, republikanac iz Luizijane nominovan za predsedavajućeg Predstavničkim domom američkog Kongresa, povukao je kandidaturu pošto nije uspeo da obezbedi 217 glasova potrebnih za izbor. „Preneo sam kolegama da povlačim kandidaturu. Ako… »
Republikanac Stiv Skaliz povukao kandidaturu za predsedavajućeg Predstavničkog doma Kongresa SAD

Republikanac Stiv Skaliz povukao kandidaturu za predsedavajućeg Predstavničkog doma Kongresa SAD

N1 Info 13.10.2023
Stiv Skaliz, republikanac iz Luizijane, nominovan za predsedavajućeg Predstavničkim domom američkog Kongresa, povukao je kandidaturu pošto nije uspeo da obezbedi 217 glasova potrebnih za izbor. „Preneo sam kolegama da povlačim kandidaturu. Ako… »
Skalis povukao kandidaturu za predsedavajućeg Predstavničkog doma američkog Kongresa

Skalis povukao kandidaturu za predsedavajućeg Predstavničkog doma američkog Kongresa

Danas 13.10.2023
Stiv Skalis, republikanac iz Luizijane nominovan za predsedavajućeg Predstavničkim domom američkog Kongresa, povukao je kandidaturu pošto nije uspeo da obezbedi 217 glasova potrebnih za izbor. „Preneo sam kolegama da povlačim kandidaturu. Ako… »
Skalis povukao kandidaturu za predsedavajućeg Predstavničkog doma

Skalis povukao kandidaturu za predsedavajućeg Predstavničkog doma

Insajder 13.10.2023
Stiv Skalis, republikanac iz Luzijane nominovan za predsedavajućeg Predstavničkog doma Kongresa, povukao je kandidaturu pošto nije uspeo da obezbedi 217 glasova potrebnih za izbor. "Preneo sam kolegama da povlačim kandidaturu. Ako sagledamo poslednjih… »

Vesti dana »