Povezane vesti
Događaji iz Banjske biće tema Saveta bezbednosti UN: Zašto je sednica pomerena sa 18. na 23. oktobar?
Danas 13.10.2023
Iako je glavna tema predstojeće sednice Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija predstavljanje izveštaja Unmika o Kosovu i Metohiji, sagovornici Danasa veruju će se u fokusu zasedanja u Njujorku zasigurno naći poslednja dešavanja u Banjskoj. Veruju da je i… »
Sednica SB UN o Kosovu pod velom tajni: Šta se krije iza zatvorenih vrata od javnosti?
Pravda 13.10.2023
Naredna sednica Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija mogla bi da bude drugačija u odnosu na sve do sada održane, prvi put van očiju javnosti. Mogućnost da dođe do ovog presedana najavio je u izveštaju o Kosovu generalni sekretar UN Antonio Gutereš, a… »
"Da li ovi liliputanci mogu da zamene Vučića?" Drecun o izjavi generalnog sekretara UN: Ne odgovara im neko koga će rušiti
Kurir 13.10.2023
Glavni prioritet Saveta bezbednosti je održavanje stabilnosti na Kosovu i Metohiji i deeskalacija tenzija na severu, naveo je juče, izmedju ostalog, generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš u izveštaju o situaciji u pokrajini. Kako je… »
Šta se krije iza "tajne sednice" SB UN? Gutereš najavio moguću istorijsku promenu, javnost kalkuliše zašto je to u igri
EurActiv 13.10.2023
Antonio Gutereš je nagovestio da bi format sednice Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija o KiM u oktobru mogao da bude zatvoren za javnost, a nekoliko je razloga za to Na predstojećoj sednici Saveta bezbednosti UN moglo bi da dođe do presedana, prema… »
Sednica UN o Kosovu pod velom: Tajni?! Prvi put u istoriji razgovori iza zatvorenih vrata: 2 su razloga za to, a jedan je da…
Blic 13.10.2023
Naredna sednica Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija (SB UN) mogla bi da bude drugačija u odnosu na sve do sada održane: prvi put van očiju javnosti. Mogućnost da dođe do ovog presedana najavio je u izveštaju o Kosovu generalni sekretar UN Antonio… »
Vesti dana »

Promenljivo vreme sa sunčanim intervalima, najviša dnevna do 29 stepeni
N1 Info pre 32 minutajoš 15 povezanih

Isplivao snimak osumnjičenog za ubistvo Čarlija Kirka: Ovako je pobegao sa mesta zločina (Video)
Mondo pre 7 minutajoš 10 povezanih

Vrhovni sud Brazila osudio Bolsonara na 27 godina zatvora, Vašington negoduje
RTV pre 1 satjoš 12 povezanih

Protiv smene gradonačelnika 32 glasa, a 31 odbornik vlasti: Ko je iz opozicije glasao kao SNS
N1 Info pre 46 minutajoš 1 povezana