Povezane vesti

Još jedan požar u Beogradu: Zapalio se lokal na Voždovcu, na licu mesta vatrogasci i policija (video)

Još jedan požar u Beogradu: Zapalio se lokal na Voždovcu, na licu mesta vatrogasci i policija (video)

Blic 14.10.2023
Još jedan požar izbio je večeras u Beogradu. Naime, vatra je buknula u jednom lokalu u Ulici Vojvode Stepe kod Visoke elektrotehničke škole. Kako se vidi na snimku objavljenom na instagram profilu "moj_beo_grad", na licu mesta su dve vatrogasne ekipe… »
Požar na Miljakovcu: Kulja dim iz stana na poslednjem spratu, na licu mesta vatrogasci (video)

Požar na Miljakovcu: Kulja dim iz stana na poslednjem spratu, na licu mesta vatrogasci (video)

Blic 14.10.2023
U ulici Stevana Opačića na Miljakovcu na poslednjem spratu stambene zgrade večeras je izbio požar. Kako se vidi na snimku i fotografijama objavljenim na instagram profilu "serbialive_beograd", iz stana kulja vatra i izbija crn gusti dim. Na licu mesta… »
Još jedan požar u Beogradu: Zapalio se lokal na Voždovcu, intervenisali vatrogasci (video)

Još jedan požar u Beogradu: Zapalio se lokal na Voždovcu, intervenisali vatrogasci (video)

Kurir 14.10.2023
Posle Miljakovca, večeras je požar izbio i na Voždovcu. Kako se navodi na Instagram stranici "Moj Beograd", goreo je jedan lokal na Voždovcu. Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели MOJ… »

Vesti dana »