Povezane vesti

Vučić ponovo u ulozi ministra i direktora, na meti opozicija i N1

Vučić ponovo u ulozi ministra i direktora, na meti opozicija i N1

N1 Info 14.10.2023
„Može ministar da kaže sve, ali ja ću da vam kažem, nemojte da se sekirate“, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić novinaru N1, koji je prethodno zamolio ministra saobraćaja Gorana Vesića da ponovi rečenicu koju je izgovorio prilikom… »
Vučić o žandarmu Vučkoviću: Imao sam pametnija posla

Vučić o žandarmu Vučkoviću: Imao sam pametnija posla

Vreme 14.10.2023
Kriminal Predsednik Srbije rekao je da je imao "pametnija posla" u međuvremenu, a na pitanje da li ga Vučković ne zanima, odgovorio je – "zanima me, i te kako", pa počeo da vređa i napada N1. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se… »
Vučić o žandarmu Vučkoviću: Nisam se informisao, imao sam pametnija posla

Vučić o žandarmu Vučkoviću: Nisam se informisao, imao sam pametnija posla

Radio 021 14.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se nije informisao o navodnim vezama žandarma Nenada Vučkovića sa kriminalcima jer je imao "pametnija posla". Istraživački sajt KRIK objavio je da je visokopozicionirani pripadnik policije Nenad… »
Vučić napao N1 zbog pitanja o žandarmu Vučkoviću: „Imao sam pametnija posla…“

Vučić napao N1 zbog pitanja o žandarmu Vučkoviću: „Imao sam pametnija posla…“

N1 Info 14.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se nije informisao o navodnim vezama žandarma Nenada Vučkovića sa kriminalcima jer je imao "pametnija posla". Istraživački sajt KRIK objavio je da je visokopozicionirani pripadnik policije Nenad… »
Vučić: Nisam stigao da pročitam članak o Vučkoviću, imao sam pametnija posla

Vučić: Nisam stigao da pročitam članak o Vučkoviću, imao sam pametnija posla

Nova 14.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije stigao da pročita članak KRIK-a Nenadu Vučkoviću Vučku, jer je imao "pametnija posla u međuvremenu". „Ali znam ko je najveći tajkun u Srbiji, koji ne plaća porez u Srbiji nego u… »
Vučić: Nisam stigao da pročitam ko je Nenad Vučković, ali znam ko je najveći tajkun

Vučić: Nisam stigao da pročitam ko je Nenad Vučković, ali znam ko je najveći tajkun

Danas 14.10.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije stigao da pročita ko je visoki oficir žandarmerije Nenad Vučković. Vučić je novinarima na auto-putu Ruma-Šabac rekao da ga zanima „i te kako“ i da će sve pročitati. „Ne znam… »

Vesti dana »