Povezane vesti

Jelena Karleuša nije mogla da ćuti! Danima se govori o vezi njenog supruga i mlade pevačice - Ovo je istina

Jelena Karleuša nije mogla da ćuti! Danima se govori o vezi njenog supruga i mlade pevačice - Ovo je istina

Story 14.10.2023
Jelena Karleuša u prethodne četiri godine suočila se s brojnim životnim udarcima. Preminula joj je majka Divna za koju je bila jako vezana, a mnogo se govorilo i o njenom razvodu od supruga. Sada je njihov odnos ponovo u centru pažnje zbog… »
Zbogom! Borite se sami! Priča se da Duško ženi pevačicu, oglasila se jk i sve razočarala - Ovo je njena poslednja objava

Zbogom! Borite se sami! Priča se da Duško ženi pevačicu, oglasila se jk i sve razočarala - Ovo je njena poslednja objava

Mondo 14.10.2023
Jelena Karleuša razočarale je mnogobrojne fanove odlukom koju im je javno saopštila! Jelena Karleuša razočarale je mnogobrojne fanove odlukom koju im je javno saopštila! Jelena Karleuša koja je u poslednjem periodu bila veoma aktivna na društvenim… »
"Borite se i živite sami bez mene" Jelena Karleuša donela šok odluku! Gasi društvenu mrežu, ovo je njena poslednja objava…

"Borite se i živite sami bez mene" Jelena Karleuša donela šok odluku! Gasi društvenu mrežu, ovo je njena poslednja objava…

Kurir 14.10.2023
Jelena Karleuša, pošto je objavila dva albuma Alfa i Omega, odlučila je da se ponovo povuče sa društvene mreže Iks, nekadašnjeg Tvitera. "Dragi X/tviteru, vratila sam se na ovo mesto samo da vam lično uručim dva najbrutalnija albuma veka, video i… »
Isplivala šok fotka! Karleuša i Ina Gardijan zajedno na proslavi godišnjice Jelene i Duška Tošića! Evo kako su uslikane

Isplivala šok fotka! Karleuša i Ina Gardijan zajedno na proslavi godišnjice Jelene i Duška Tošića! Evo kako su uslikane

Kurir 14.10.2023
Danima na društvenim mrežama kruži informacija da se navodno Duško Tošić ženi i nagađalo se da je reč o pevačici Ini, a povodom toga se oglasila i sama Jelena Karleuša. - Naravno da moj suprug nije u vezi sa pevačicom Inom . Izvinjavam se ako… »
"Izvinjavam se ali..." Danima se šuška da se Duško Tošić ženi, sad se javno obratila i Karleuša, evo šta joj se dešava…

"Izvinjavam se ali..." Danima se šuška da se Duško Tošić ženi, sad se javno obratila i Karleuša, evo šta joj se dešava…

Kurir 14.10.2023
Danima na društvenim mrežama kruži informacija da se navodno Duško Tošić ženi i nagađalo se da je reč o pevačici Ini, a sad se oglasila i supruga bivšeg fudbalera i reprezentativca Srbije Jelena Karleuša. Ona je na društvenoj mreži Iks… »

Vesti dana »