Povezane vesti

"Ne mogu više da budem trudna": Prva ispovest Lune Đogani nakon porođaja, otkrila da li planiraju još jedno dete, a evo na…

"Ne mogu više da budem trudna": Prva ispovest Lune Đogani nakon porođaja, otkrila da li planiraju još jedno dete, a evo na…

Blic 14.10.2023
Luna Đogani, jutjuberka, nedavno se porodila i na svet donela drugu ćerku Lanu. Njen suprug, Marko Miljković, je za "Blic" progovorio o prvim danima male Lane, a sada je Luna prvi put pričala o porođaju i oporavku. Naime, Luna je na Jutjub kanalu… »
"Skinula sam konce i Rana me boli" Oglasila se Luna Đogani i otkrila kako se oseća posle carskog reza

"Skinula sam konce i Rana me boli" Oglasila se Luna Đogani i otkrila kako se oseća posle carskog reza

Kurir 14.10.2023
Pevačica i pobednica druge sezone "Zadruge" Luna Đogani nedavno se porodila i na svet donela drugu ćerku, kojoj je zajedno sa suprugom M arkom Miljkovićem dala ime Lana. Influenserka se porodila carskim rezom, sve je proteklo u najboljem redu, a već… »
"Ne mogu više da budem trudna, hoću da se sredim!" Prva ispovest Lune Đogani nakon porođaja - evo na koga liči Lana

"Ne mogu više da budem trudna, hoću da se sredim!" Prva ispovest Lune Đogani nakon porođaja - evo na koga liči Lana

Mondo 14.10.2023
Luna Đogani, jutjuberka, nedavno se porodila i na svet donela drugu ćerku Lanu. Luna Đogani, jutjuberka, nedavno se porodila i na svet donela drugu ćerku Lanu. Nakon što je drugu devojčicu donela na svet, Luna Đogani jeprvi put pričala o porođaju… »

Vesti dana »