Povezane vesti

Studirala i golih grudi igrala oko šipke! Pevačica zbog albuma radila u striptiz baru - "Bilo je samo ono sa si**ma!"

Studirala i golih grudi igrala oko šipke! Pevačica zbog albuma radila u striptiz baru - "Bilo je samo ono sa si**ma!"

Mondo 14.10.2023
Martina Vrbos ispričala je da je radila u striptiz baru kako bi zaradila za prvi album i otkrila šta ju je tada najviše brinulo. Martina Vrbos ispričala je da je radila u striptiz baru kako bi zaradila za prvi album i otkrila šta ju je tada najviše… »
"Radila sam kao striptizeta dok sam završavala Ekonomski fakultet": Veliko priznanje pevačice: "Roditelji su se brinuli"

"Radila sam kao striptizeta dok sam završavala Ekonomski fakultet": Veliko priznanje pevačice: "Roditelji su se brinuli"

Blic 14.10.2023
Pevačica Martina Vrbos, koja je svojevremeno učestvovala u rijalitiju "Survajver", prisetila se svojih početaka, pa priznala kako je zaradila za svoj prvi album i šokirala mnoge dosad nepoznatim detaljima. Martina je otkrila da je imala svoju tačku u… »
Pevačica radila kao striptizeta da zaradi za album: Došla u Njujork sa 18 godina i plesala oko šipke, a onda se desio…

Pevačica radila kao striptizeta da zaradi za album: Došla u Njujork sa 18 godina i plesala oko šipke, a onda se desio…

Kurir 14.10.2023
Pevačica Martina Vrbos se prisetila svojih početaka, pa priznala kako je zaradila za svoj prvi album i šokirala sve nepoznatim detaljima. Ona je otkrila da je imala svoju tačku u striptiz klubu. - Sećam se kada sam sa 18 godina krenula za Njujork… »

Vesti dana »