Povezane vesti

Evo šta radi Rasta U jeku skandala! Reper ne mari za Anine optužbe, objavio predivan trenutak: "Ona je centar mog sveta"

Evo šta radi Rasta U jeku skandala! Reper ne mari za Anine optužbe, objavio predivan trenutak: "Ona je centar mog sveta"

Kurir 14.10.2023
Reper Stefan Đurić Rasta aktivan je na svojim društvenim mrežama i često prikazuje kako izgleda njegov privatni život. U jeku skandala koji je napravila njegova bivša žena Ana Nikolić, Rasta ne mari mnogo za to, već provodi vreme sa ćerkom… »
"Rasta mi je oteo bebu i pretio" - Ana Nikolić iznela teške optužbe na račun bivšeg muža: "Dosta sam trpela i ćutala..."

"Rasta mi je oteo bebu i pretio" - Ana Nikolić iznela teške optužbe na račun bivšeg muža: "Dosta sam trpela i ćutala..."

Mondo 14.10.2023
Ana Nikolić ponovo je javno zaratila s bivšim suprugom Stefanom Đurićem Rastom. Ana Nikolić ponovo je javno zaratila s bivšim suprugom Stefanom Đurićem Rastom. Nakon što je objavila privatnu prepisku u kojoj joj je bivši suprug Stefan Đurić… »
Evo šta je dovelo do toga da svađa između raste i ane eskalira! Ovo je pozadina njihovog sukoba: Jednu stvar mu strašno…

Evo šta je dovelo do toga da svađa između raste i ane eskalira! Ovo je pozadina njihovog sukoba: Jednu stvar mu strašno…

Kurir 14.10.2023
Pevačica Ana Nikolić odlučila je da se javno oglasi povodom odnosa sa bivšim mužem i kolegom Stefanom Đurićem Rastom, sa kojim ima ćerku Taru. Ona je na račun bivšeg supruga iznela niz teških optužbi, a po svemu sudeći do pomirenja u skorije… »
Ana Nikolić objavila skandaloznu poruku od Raste i iznela šokantne tvrdnje: „Oteo mi je bebu od četiri meseca pod…

Ana Nikolić objavila skandaloznu poruku od Raste i iznela šokantne tvrdnje: „Oteo mi je bebu od četiri meseca pod…

Nova 14.10.2023
Pevačica Ana Nikolić i reper Stefan Đurić Rasta svojevremeno su bili u braku u kom su dobili ćerkicu Taru. Nakon razvoda, njihov odnos je stalno varirao, te su u jedno trenutku tvrdili da su u dobrim odnosima, a u sledećem iznosili brojne optužbe… »
"Rasta je zvaničan član klana Veljka Belivuka" Ana Nikolić objavila poruke koje joj je slao bivši muž: "Pazi da ne odeš u…

"Rasta je zvaničan član klana Veljka Belivuka" Ana Nikolić objavila poruke koje joj je slao bivši muž: "Pazi da ne odeš u…

Blic 14.10.2023
Pevačica Ana Nikolić odlučila je da se javno oglasi povodom odnosa sa bivšim mužem i kolegom Stefanom Đurićem Rastom, sa kojim ima ćerku Taru, te je pritom iznela teške optužbe na njegov račun. - U našoj vezi i braku jedan račun za struju… »
"Nijedan račun za struju platila nisi" Rasta se brutalno obrušio na Anu: Isplivala privatna prepiska, pominje i zatvor!

"Nijedan račun za struju platila nisi" Rasta se brutalno obrušio na Anu: Isplivala privatna prepiska, pominje i zatvor!

Kurir 14.10.2023
Pevačica Ana Nikolić, koja je u poslednje vreme u žiži interesovanja javnosti zbog skandala koje niže, nedavno je ponovo otkopala ratne sekire sa bivšim mužem Stefanom Đurićem Rastom. Međutim, ovog puta reper joj nije ostao dužan. U prilog tome… »
"Ti si invalid, SAD me dobro zapamti!" - Rasta se besno obrušio na Anu Nikolić, isplivala prepiska: Sasuo salvu uvreda!

"Ti si invalid, SAD me dobro zapamti!" - Rasta se besno obrušio na Anu Nikolić, isplivala prepiska: Sasuo salvu uvreda!

Mondo 14.10.2023
Ana Nikolić javno je podelila poruku za koju tvrdi da joj je poslao bivši suprug, Stefan Đurić Rasta. Ana Nikolić javno je podelila poruku za koju tvrdi da joj je poslao bivši suprug, Stefan Đurić Rasta. Pevačica Ana Nikolić već neko vreme je u… »
"Gospodin rasta mi je oteo bebu od 4 meseca" Ana Nikolić žestoko optužila bivšeg muža:"Dosta sam ćutala"

"Gospodin rasta mi je oteo bebu od 4 meseca" Ana Nikolić žestoko optužila bivšeg muža:"Dosta sam ćutala"

Kurir 14.10.2023
Pevačica Ana Nikolić ponovo ratuje sa svojim bivšim suprugom, reperom Stefanom Đurićem Rastom, sa kojim ima ćerku Taru. Ana je ovog puta u javnost iznela njihove privatne prepiske, a potom ga ponovo optužila da je član klana Veljka Belivuka. - U… »

Vesti dana »