Povezane vesti

Ovaj čovek je glavni krivac za prijin uspeh, a nije Filip! Aleksandra priznala: Mogu da ga pozovem u bilo koje vreme

Ovaj čovek je glavni krivac za prijin uspeh, a nije Filip! Aleksandra priznala: Mogu da ga pozovem u bilo koje vreme

Kurir 15.10.2023
Kada je sa 18 godina Aleksandra Prijović pravila svoje prve velike korake na estradi, nije ni sanjala da će samo 10 godina kasnije postići vrtoglavi uspeh, postati mnogima muzički uzor i tema broj jedan u celom regionu. Nakon tri održana koncerta u… »
„To do sada nisam rekla“: Aleksandra Prijović otkrila šta ju je zadesilo pred treći koncert u Štark Areni

„To do sada nisam rekla“: Aleksandra Prijović otkrila šta ju je zadesilo pred treći koncert u Štark Areni

Nova 15.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović zakazala je i petu Arenu u Zagrebu, u okviru svoje turneje "Od istoka do zapada". Ona je, tim povodom, dala intervjue za brojne hrvatske medije, a otkrila je i kako se osećala nakon prvog od tri uzastopna koncerta koja je… »
„Odvojim ceo dan da spremim kuću na 4 nivoa“: Aleksandra Prijović otkrila kakva je privatno i u čemu najviše uživa

„Odvojim ceo dan da spremim kuću na 4 nivoa“: Aleksandra Prijović otkrila kakva je privatno i u čemu najviše uživa

Nova 15.10.2023
Aleksandra Prijović uživa u nastupima, voli da peva, ali kada se svetla ugase najviše uživa u komforu svog doma. Aleksandra Prijović ovih dana je u žiži javnosti zbog tri uspešna koncerta u beogradskoj Štark Areni, ali i zakazanih pet u Zagrebu… »
"Mali mi je bio bolestan": Napunila 3 Arene i oduševila publiku - a evo šta se dešavalo iza kulisa "Tresla sam se"

"Mali mi je bio bolestan": Napunila 3 Arene i oduševila publiku - a evo šta se dešavalo iza kulisa "Tresla sam se"

Mondo 15.10.2023
Aleksandra Prijović otkrila šta se dešavalo između tri beogradske Arene. Aleksandra Prijović otkrila šta se dešavalo između tri beogradske Arene. Popularna pevačica Aleksandra Prijović, već mesecima puni naslovne strane kako srpskih, tako i… »
"Sin mi je bio bolestan": Aleksandra Prijović otkrila šta se dešavalo između tri beogradske Arene: "Ovo dosad nisam…

"Sin mi je bio bolestan": Aleksandra Prijović otkrila šta se dešavalo između tri beogradske Arene: "Ovo dosad nisam…

Blic 14.10.2023
Poznata pevačica Aleksandra Prijović već mesecima puni naslovne strane kako srpskih, tako i regionalnih medija. Ona je napunila tri Arene u Beogradu, a preti da napuni još jednu u Tuzli, dve u Nišu, tri u Sarajevu i pet u Zagrebu, što je apsolutni… »
Ovako prija slavi uspehe uz svoje najdraže muškarce: Pevačica podelila trenutak koji je neprocenjiv: "Ja vragolan i moj…

Ovako prija slavi uspehe uz svoje najdraže muškarce: Pevačica podelila trenutak koji je neprocenjiv: "Ja vragolan i moj…

Blic 14.10.2023
Mlada i uspešna zvezda Aleksandra Prijović danas puni naslovne strane kako srpskih, tako i drugih medija u regionu. Prija je napunila tri Arene u Beogradu, a preti da napuni još jednu u Tuzli, dve u Nišu, tri u Sarajevu i pet u Zagrebu, što je… »

Vesti dana »