Povezane vesti

Košarkaši Partizana, posle preokreta, savladali Cibonu u ABA ligi Obradović: Neodgovorno na početku

Košarkaši Partizana, posle preokreta, savladali Cibonu u ABA ligi Obradović: Neodgovorno na početku

Dnevnik 15.10.2023
Maksimalan skor košarkaši Partizana zadržali su trijumfom nad Cibonom u trećem kolu ABA lige i to posle velikog preokreta, pošto su u prvom poluvremenu bili u minusu od 15 poena. Na kraju, crno-beli su u Štark areni uspeli da savladaju goste iz… »
Tandem Koprivica-Naneli: "Hranio me kao četvrto dete"

Tandem Koprivica-Naneli: "Hranio me kao četvrto dete"

Sportske.net 15.10.2023
Mladi centar Partizana Balša Koprivica je blistao u pobedi Partizana nad Cibonom 96:67 u trećem kolu AdmiralBet ABA lige sa 15 poena. Plenio je u reketu i donosio je energiju ekipi zakucavanjima. Partizan je bio na dvocifrenom zaostatku na poetku… »
Obradović o Ciboni: Klub velike tradicije ovo ne zaslužuje

Obradović o Ciboni: Klub velike tradicije ovo ne zaslužuje

Politika 15.10.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović pružio je sinoć podršku Košarkaškom klubu Ciboni koji se nalazi u teškoj finansijskoj situaciji Košarkaši Partizana pobedili su hrvatskog velikana 96:67 u Štark areni u trećem kolu ABA lige, posle… »
„Sad mi kažu u svlačionici da me je hranio kao četvrto dete“: Hit izjava igrača Partizana

„Sad mi kažu u svlačionici da me je hranio kao četvrto dete“: Hit izjava igrača Partizana

Nova 15.10.2023
Duhovit odgovor. Košarkaši Partizana razbili su Cibonu u okviru trećeg kola ABA lige rezultatom 96:67, ali nije bilo sve bajno pošto su tokom prvog poluvremena gubili i sa 15 razlike. Dobru rolu u dresu Partizana je imao Balša Koprivica koji se… »
"Počeli smo neodgovorno": Željko Obradović se oglasio posle utakmice Partizan - Cibona

"Počeli smo neodgovorno": Željko Obradović se oglasio posle utakmice Partizan - Cibona

Večernje novosti 15.10.2023
KOŠARKAŠI Partizana nastavili su da nižu pobede u ABA ligi. Crno-beli su ubedljivo savladali Cibonu (96:67). Utiske posle utakmice izneo je trener šampiona regionalnog takmičenja Željko Obradović. FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Trofejni… »
Partizan sporo počeo, pa razbio Cibonu: Crno-beli nastavili seriju ubedljivih pobeda u ABA ligi

Partizan sporo počeo, pa razbio Cibonu: Crno-beli nastavili seriju ubedljivih pobeda u ABA ligi

Večernje novosti 14.10.2023
KOŠARKAŠI Partizana nastavili su pobednički niz u ABA ligi, pošto su pobedili Cibonu u 3. kolu sa 96:67 (16:25, 20:17, 31:18, 29:7). FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Šampion Jadrana je u prve dve runde razbio najpre Mornar (110:78), potom i Krku u… »

Vesti dana »