Povezane vesti

Strahinja Pavlović: Mi smo stvarali šanse, a Mađari su iskoristili sve što su imali

Strahinja Pavlović: Mi smo stvarali šanse, a Mađari su iskoristili sve što su imali

Politika 15.10.2023
Strahinja Pavlović, srpski reprezentativac, bio je jedini strelac u timu Orlova u meču sedmog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv selekcije Mađarske. Pavlović je kao i uvek davao sve od sebe, a pored sjajne igre u odbrani pokazao je da se… »
Pavlović nema objašenjenje: "Katastrofalno primljeni golovi"

Pavlović nema objašenjenje: "Katastrofalno primljeni golovi"

Sportske.net 15.10.2023
Reprezentativac Srbije Strahinja Pavlović podelio je svoje utiske posle novog poraza od Mađarske. U Beogradu i Budimpešti je okončano 2:1.ž Pavlović je naveo da smo mi imali inicijativu, ali da nema objašnjenje za primljene golove. "Izgledalo je… »
Goleada u budimpešti: Pavlović pogodio za Srbiju, "orlovi" su ovako primili golove (video)

Goleada u budimpešti: Pavlović pogodio za Srbiju, "orlovi" su ovako primili golove (video)

Večernje novosti 14.10.2023
SRBIJA igra protiv Mađarske u Budimešti meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a neverovatnih 35 minuta viđeni su na "Puškaš Areni". Foto: EPA-EFE/Tamas Kovacs Najpre je u 21. minutu Barnabaš Varga doveo domaće do prednosti. Umakao je našoj… »

Vesti dana »