Povezane vesti
Emisija Na Zdravlje: Razgovorom normalizujemo stanje u kome se nalazimo (VIDEO)
Glas Šumadije 15.10.2023
Ok je da nisi ok, ok je govoriti o tome. U nedelji u kojoj obeležavamo Svetski dan mentalnog zdravlja i kada je više nego potrebno govoriti o empatiji i razumevanju, kao i mentalnoj higijeni svakog pojednica, psihološkinja Anastasija Delić u emisiji Na… »
Danas u 12 u emisiji Na zdravlje: Ok je da nisi ok
Glas Šumadije 15.10.2023
Svi smo pod nekim stresom, naš dan se svede na listu obaveza koju moramo da završimo i onda dolazi opet sledeći dan sa listom novih obaveza, i tako ukrug. Kako se boriti sa stresom i pomaže li razgovor o empatiji. O ovim, ali i drugim temama u emisiji Na… »
Vesti dana »
Miroslav Tanjga nije više trener Vojvodine: Hvala svima na poverenju, probudili smo Novi Sad i to je jedna od velikih pobeda
Dnevnik pre 1 danjoš 23 povezane
FIA ponovo režira zanimljiviju priču na krilima bizarnih odluka: Hamilton i Antoneli surovo kažnjeni pred trku!
Hot sport pre 4 satijoš 25 povezanih
(Video) Automobil uleteo u masu ljudi u Berlinu. Haos u centru grada, jedna osoba poginula, bar 15 povređeno! Aktiviran crveni alarm, usledila evakuacija
Kurir pre 1 danjoš 14 povezanih
Vučić: Za dva, tri ili četiri meseca imaćemo odsudne izbore za budućnost Srbije
Sputnik pre 6 satijoš 14 povezanih
Potparol Kremlja Dmitrij Peskov: Zamrzavanje sukoba u Ukrajini trenutno nije moguće
Insajder pre 4 satijoš 17 povezanih

