Povezane vesti

Dodik najavio da će na ročištu u Sarajevu „braniti Republiku Srpsku“

Dodik najavio da će na ročištu u Sarajevu „braniti Republiku Srpsku“

Danas 15.10.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da sutra ide na ročište u Sudu BiH u Sarajevo, gde treba da se izjasni da li je kriv po optužnici Tužilaštva BiH koja ga tereti za neizvršavanje odluka visokog predstavnika. Dodik je naveo da ide… »
“Ja tamo idem da branim Republiku Srpsku” Milorad Dodik o sutrašnjem pojavljivanju na ročištu u Sarajevu

“Ja tamo idem da branim Republiku Srpsku” Milorad Dodik o sutrašnjem pojavljivanju na ročištu u Sarajevu

Blic 15.10.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da sutra ide na ročište u Sarajevo da brani Republiku Srpsku, jer nema pravo da se povuče, te smatra da je to prilika da se Srpska oslobodi Sarajeva i BiH. Ja tamo idem da branim Republiku Srpsku, a… »
Dodik najavio – ide u sud u Sarajevu po optužbi za neizvršavanje Šmitovih odluka

Dodik najavio – ide u sud u Sarajevu po optužbi za neizvršavanje Šmitovih odluka

N1 Info 15.10.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da sutra ide na ročište u Sudu BiH u Sarajevo, gde treba da se izjasni da li je kriv po optužnici Tužilaštva BiH koja ga tereti za neizvršavanje odluka visokog predstavnika. Dodik je naveo da ide… »
Dodik najavio da sutra ide na ročište o izjašnjavanju o krivici pred Sudom BiH

Dodik najavio da sutra ide na ročište o izjašnjavanju o krivici pred Sudom BiH

Novi magazin 15.10.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da sutra ide na ročište u Sudu BiH u Sarajevo, gde treba da se izjasni da li je kriv po optužnici Tužilaštva BiH koja ga tereti za neizvršavanje odluka visokog predstavnika. Dodik je naveo da ide… »

Vesti dana »