Povezane vesti

Ivanišević otvorio dušu: „Uvek sam ja kriv – ali srećan sam što treniram genija“

Ivanišević otvorio dušu: „Uvek sam ja kriv – ali srećan sam što treniram genija“

Politika 15.10.2023
Goran Ivanišević, čuveni hrvatski teniser, ulogu trenera Novaka Đokovića ima od 2019. godine. Sa srpskim asom prošao je neke od njegovih najlepših trenutaka u karijeri, a na jednoj nedavno održanoj priznao je da onda kada situacija ne ide po planu… »
Ivanišević otvorio dušu: “Uvek sam ja kriv – ali srećan sam što treniram genija”

Ivanišević otvorio dušu: “Uvek sam ja kriv – ali srećan sam što treniram genija”

Vesti online 15.10.2023
Goran Ivanišević, čuveni hrvatski teniser, ulogu trenera Novaka Đokovića ima od 2019. godine. Sa srpskim asom prošao je neke od njegovih najlepših trenutaka u karijeri, a nedavno je priznao da onda kada situacija ne ide po planu uglavnom on snosi… »
Treniram genija i svađam se sa njim! Ivanišević otvorio dušu o Đokoviću: Često nismo saglasni, ali imam način za njega!

Treniram genija i svađam se sa njim! Ivanišević otvorio dušu o Đokoviću: Često nismo saglasni, ali imam način za njega!

Mondo 15.10.2023
Trener Novaka Đokovića, Goran Ivanišević govorio je o svom odnosu sa najboljim teniserom sveta. Trener Novaka Đokovića, Goran Ivanišević govorio je o svom odnosu sa najboljim teniserom sveta. Nekadašnji drugi reket sveta, Goran Ivanišević… »

Vesti dana »