Povezane vesti
Senad ef. Halitović novi reis-ul-ulema Islamske zajednice Srbije
RTS 15.10.2023
U novopazarskoj Hadži Hurem džamiji aktuelni predsednik Mešihata sandžaka i muftija u Islamskoj zajednici Srbije Senad ef. Halitović izabran je za reis-ul-ulemu, odnosno vrhovnog poglavara muslimana Srbije. Nakon izbora novi reis-ul-ulema rekao je da će… »
Senad ef. Halitović novi vrhovni poglavar Islamske zajednice Srbije
Euronews 15.10.2023
Aktuelni predsednik Mešihata sandžaka i muftija u Islamskoj zajednici Srbije (IZS) Senad ef. Halitović izabran je za reisu-l-ulemu (vrhovnog poglavara) muslimana Srbije. Za njegov izbor glasala su 102 člana Vrhovnog sabora u proširenom sastavu. Za… »
Senad ef. Halitović novi reisu-l-ulema Islamske zajednice Srbije
Insajder 15.10.2023
Aktuelni predsednik Mešihata sandžaka i muftija u Islamskoj zajednici Srbije (IZS) Senad ef. Halitović izabran je danas za reisu-l-ulemu (vrhovnog poglavara) muslimana Srbije. Za njegov izbor glasala su 102 člana Vrhovnog sabora u proširenom sastavu. Za… »
Senad ef. Halitović novi reisu-l-ulema Islamske zajednice Srbije
RTV 15.10.2023
NOVI PAZAR - Aktuelni predsednik Mešihata sandžaka i muftija u Islamskoj zajednici Srbije (IZS) Senad ef. Halitović izabran je danas za reisu-l-ulemu (vrhovnog poglavara) muslimana Srbije. Za njegov izbor glasala su 102 člana Vrhovnog sabora u proširenom… »
Vesti dana »

Pro-palestinske demonstracije u Madridu skratile biciklističku trku Vuelta kroz Španiju, Izrael ljut
Beta pre 59 minutajoš 2 povezane

Kilijan Marfi će se ipak pojaviti u novom nastavku čuvenog filma "28 dana" Denija Bojla: Objavljen trejler (video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Šta je CN gas, za koji studenti tvrde da je policija koristila protiv građana u Novom Sadu?
Danas pre 39 minutajoš 1 povezana