Povezane vesti

Rekao mi je da im je to porodični posao! Otkriveno šta je Katarina rekla na saslušanju o kopanju tunela: On mi je kupio…

Rekao mi je da im je to porodični posao! Otkriveno šta je Katarina rekla na saslušanju o kopanju tunela: On mi je kupio…

Kurir 15.10.2023
Podgoričanka Katarina Baćović tvrdi da je sama zaključila da je Ivica Piperović umešan u kopanje tunela i obijanje depoa Višeg suda u Podgorici, ali da joj on nije davao zadatke, niti je sa njim komunicirala u vezi sa tim nezakonitim poslom. To… »
Određen pritvor osumnjičenima u akciji "Tunel": Katarina Baćović, Vuljaj, Piperović i Milačić ostaju mesec dana iza…

Određen pritvor osumnjičenima u akciji "Tunel": Katarina Baćović, Vuljaj, Piperović i Milačić ostaju mesec dana iza…

Blic 15.10.2023
Osumnjičenima u akciji "Tunel" — Katarini Baćović, Marijanu Vuljaju, Ivici Piperoviću i Nikoli Milačiću, određen je pritvor do 30 dana, nakon današnjih saslušanja u podgoričkom Osnovnom sudu. Određivanje pritvora prethodno je predložilo… »
Određen pritvor za četvoro uhapšenih u akciji „Tunel“: Osumnjičeni poslati u Spuž

Određen pritvor za četvoro uhapšenih u akciji „Tunel“: Osumnjičeni poslati u Spuž

Nova 15.10.2023
Četvoro uhapšenih u akciji "Tunel" poslato je u Istražni zatvor u Spuž. Takvu odluku doneo je sudija za istragu Osnovnog suda u Podgorici, koji je prihvatio predlog Osnovnog državnog tužilaštva - da im odredi pritvor do 30 dana. Iza spuških zidina… »
Katarina ostaje iza rešetaka: Saslušano četvoro osumnjičenih u slučaju Tunel, svima određen pritvor

Katarina ostaje iza rešetaka: Saslušano četvoro osumnjičenih u slučaju Tunel, svima određen pritvor

Kurir 15.10.2023
Osumnjičenima u akciji " Tunel" - Katarini Baćović, Marijanu Vuljaju, Ivici Piperoviću i Nikoli Milačiću, određen je pritvor do 30 dana, nakon današnjih saslušanja u podgoričkom Osnovnom sudu. Određivanje pritvora prethodno je predložilo… »
Određen pritvor Katarini Baćović, Vuljaju, Piperoviću i Milačiću: Saslušani osumnjičeni u akciji "Tunel"

Određen pritvor Katarini Baćović, Vuljaju, Piperoviću i Milačiću: Saslušani osumnjičeni u akciji "Tunel"

Telegraf 15.10.2023
Određivanje pritvora prethodno je predložilo Osnovno državno tužilaštvo. Osumnjičenima u akciji " Tunel" - Katarini Baćović, Marijanu Vuljaju, Ivici Piperoviću i Nikoli Milačiću, određen je pritvor do 30 dana, nakon današnjih saslušanja u… »
Kopači tunela svaljuju krivicu s jednog na drugog: Emotivni partner jedine žene u kriminalnoj grupi priznao: "Svesno sam je…

Kopači tunela svaljuju krivicu s jednog na drugog: Emotivni partner jedine žene u kriminalnoj grupi priznao: "Svesno sam je…

Blic 14.10.2023
Četvoro uhapšenih za koje se sumnja da se deo kriminalne organizacije koja je mesecima kopala tunel dug 30 metara iz jedne zgrade u Njegoševoj ulici u Podgorici do zgrade Višeg suda na saslušanju optužuju jedni druge. Minulih dana uhapšeni su Ivica… »

Vesti dana »